...

Як водієві зекономити на витратах палива


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У зв'язку з підвищенням цін на енергоносії та попутного зменшення доходів, теми економії палива стали актуальні.

Тому хочемо надати вам серію особливо важливих аспектів з експлуатації авто. Вони допоможуть дізнатися, як знизити витрату пального на автомобілі.

Отже, для зниження витрати палива на автомобілі, рекомендуємо звернути вашу увагу на такі нюанси:

1. Їздите тільки на справному авто. Всякі технічні несправності машини, особливо паливної системи або двигуна, підвищують витрата пального. Слідкуйте і усувайте найменші несправності вашого авто.

2. Контролюйте стан шин і підтримуйте рекомендований виробником тиск. Порушення цих вимог не тільки небезпечно, але й збільшить витрату палива. Якщо шина не докачена, пляма зіткнення з дорогою збільшується і, само собою, підвищується опору сил тертя кочення. Це сприяє збільшенню витрати, притому, якщо в шині тиск менше потрібного на 10-20%, витрата палива збільшений на третину.

3. При тривалих стоянках чи простоях, наприклад на залізничних переїздах, пам'ятайте, що краще заглушити двигун. Лише дизельні двигуни витрачають мінімальну кількість палива при холостому ході. Всі інші двигуни на холостому ходу витрачають приблизно стільки ж, як при русі.

4. Що б не накочувати зайві кілометри, попередньо плануйте свій шлях руху.

5. Не варто зловживати механізмами, які збільшують витрату. У цьому випадку ми говоримо про кондиціонери і вторинному обладнанні. При використанні цих пристроїв поліпшення комфорту витрата стає більше приблизно на літр-півтора.

6. Не завантажуйте авто непотрібними предметами. Будь вага сприяє збільшенню споживання палива.

7. Слідкуйте що б нічого не заважало аеродинаміці автомобіля. По можливості краще прибрати з авто все те, що підвищує опір повітря (накладки, багажник на даху, додаткове освітлення і т.д.).

8. Не потрібно занадто довго прогрівати автомобіль (сучасні машини і зовсім не потребують цього). Дайте авто трошки попрацювати в режимі холостого ходу і після цього можна плавно і спокійно починати рух - це дасть можливість прогріти двигун значно швидше і ефективніше.

9. Для їзди найкраще використовувати спокійний стиль водіння. Рухайтеся плавно, помаленьку збільшуючи обороти і використовуйте силу кочення.

10. Не потрібно використовувати автомобіль, щоб з'їздити наприклад в аптеку за рогом або магазин, що знаходиться не далеко від дому. Туди можна дістатися і пішки.

І пам'ятайте, що відчутну економію можна витягти лише в тому випадку, якщо сукупно виконувати всі перелічені фактори.2015-06-03
переглядів: 1060
джерело: zak-kor.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-06-05 автолюбітєль
ще для икономії треба би зробити дороги. но або доки така влада як щурь та баран та дороги ни буде дурньови понятно

2015-06-04 До запроданців
Продалисьте голоси за гречку й віддали мокрі печатки від вашого імені вівчарям,скотарям й свинарям й ушливцям.Все продали а далі -каменем в низ.Не може тупорилий з седньою навіть спеціальною -марготехнікума чи кулаінарного заправляти цілов громадов як в с.Ізки Савчурисько.Мало того що тупорилий та й ще його батько ШПІК й він ШПІК.

2015-06-04 пиринец
буришина із щуром відправити в АТО аби нерозкрадали наш район

2015-06-03 до позора
а чому не згадуеш інших депутатів районної ради, що за 100 гривень поскуповували голоси во главі з тупим і бездипломним гнепом? за Михайла Буришина люди голосували й обирали його, а не як стогривньовики купили собі мандати а продали совість.

2015-06-03 Позор
Де наші так звані "патріоти",сепаратисти на сході розпочали наступ ,а такі як БУРИШИН та інші крадуть ліс, а люди помирають деїх БОГ діне на тому світі , такі позорники немають права представляти район.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.