«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Обережно: шахраї!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Обережно: шахраї!

Сьогодні вирізняють багато видів шахрайства, найпоширенішим з них це інтернет шахрайство. На мою долю випало випробувати це на собі! Але спершу маленька довідка: інтернет шахрайство - вид шахрайства який полягає у незаконному використанні персональних даних користувачів мережі. Шахраї під різними приводами виманюють дані про банківські карткові рахунки (номер платіжної картки, термін дії та додатковий код, який розміщений на її звороті). Маючи таку інформацію, можна легко проводити інтернет - платежі. Наприклад, людина розмістила оголошення (в Інтернеті, газеті тощо) про продаж якогось товару. Зловмисники телефонують до неї на зазначений номер та просять повідомити дані банківської картки для того, щоб переказати гроші за товар. Натомість, з карткового рахунку знімаються усі гроші.
Отож, мною було виявлено, сайт від Укрпошти на якому пропонують роботу на дому, звичайно, пропозиція зацікавила. Прочитавши всю інформацію про, так званий, «Проект роботи на дому», приступаю до заповнення анкети, і тут мене вражає пункт надання інформації про мою банківську картку, що і засмутило. Щоб переконатися про правдивість інформації на сайті, я заходжу на офіційну сторінку Укрпошти, де і знаходжу цікаву статтю:
«Шановні громадяни, будьте уважні та обережні!
Останнім часом почастішали випадки неправомірного використання назви Укрпошти та елементів корпоративного стилю підприємства з метою шахрайства.
У мережі Інтернет почали з’являються сумнівні сайти, створені без згоди підприємства, які неправомірно використовують добре ім’я Укрпошти. У такий спосіб невідомі пропонують громадянам сумнівні послуги, а також намагаються збирати персональні дані та реквізити банківських карток під виглядом спокусливих пропозицій неофіційного дистанційного працевлаштування.
Звертаємо вашу увагу на те, що офіційними веб-сторнінками національного оператора поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» є http://www.ukrposhta.com/ та http://ukrposhta.ua/ (новий сайт). Усі інші веб-сайти із доменним іменем схожим на «ukrposhta» чи подібними до нього не є офіційними сторінками Укрпошти, були створені неправомірно та можуть містити сумнівний чи навіть небезпечний контент.
Рекомендуємо нашим споживачам бути уважними та обережними! Застерігаємо: пам’ятайте, що передача невідомим чи сумнівним особам персональних даних та реквізитів банківських карток може загрожувати вашій фінансовій безпеці.»
Найбільше за все обурює те, що компанія Укрпошти виявивши шахраїв не прийняла міри щоб сайт закрили (http://ukrposhta.co.ua/index.html), їхня стаття датована 15.04.2015, а сайт працює і сьогодні – 26.05.2015. Отож, шановні читачі, перш ніж відсилати свої дані перевірте кому їх відсилаєте, бо потім, можливо, буде пізно!2015-05-27
переглядів: 2510
джерело: Артем Синиця

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-09-27 д.
А міліція спить?

2015-09-26 еее
0664257814 кидала дзвонить по оголошеннях, типу хоче купити, далі розводить на бабки, тупо ще так розводить ..

2015-06-19 емо
0664257814- шахраї

2015-06-05 Артем
Что за бред! Я там работаю уже 6 мес. Все платят все норм,я бросил свою основную работу и сейчас работаю там.

2015-06-02 Никита
Бред я там работаю все нормально вы идиот наверное

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.