«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Закарпатті тривають масові рубки лісів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті тривають масові рубки лісів

Мукачівський журналіст та громадський діяч Юрій Кравчук опублікував на своїй сторінці у соцмережі шокуючі фотографії того, в яких масштабах у Закарпатській області нині відбувається вирубка карпатських лісів.

На світлинах чітко видно сотні зрубаних дерев, які готують до завантаження на потяги та відправки закордон. Як стверджує журналіст, деревина – із цінних порід.

«Безперестанно у Мукачеві завозиться та вантажиться на вузькоколійні вагони, очевидно – на експорт – цінні породи деревини. Цікаво, які масштаби рубок декларуються лісгоспами офіційно?» – цікавиться Кравчук.

Скільки таких фотографій можна було зробити за останні півроку, залишається тільки здогадуватись. Нагадаємо, питання лісового господарства восени було одним із «найгарячіших» в політиці тоді новопризначеного голови ОДА Василя Губаля. Губернатор не один місяць намагався звільнити головного лісівника області Ігоря Фізика. При чому називав подібну кадрову політику Губаль люстрацією. Коли ж йому нарешті вдалося «люструвати» непідконтрольного собі та мукачівській банді Фізика, Губаль взявся згадувати молодість та роки роботи на Воловеччині. Нагадаємо, там він на початку двотисячних не тільки засновував районну організацію Партії Регіонів, але й активно займався вирубкою лісів. Вочевидь отримані тоді навики дали про себе знати і губернатор не зміг пройти повз такий ласий шматок пирога як закарпатські ліси. Тим більше зараз, коли вони знаходяться під повним його контролем, а новий голова лісового господарства виконує роль чергової балогівської маріонетки.

Не дивно також і те, що вантажиться зрізане дерево не де інде, а саме на Мукачівщині – вотчині головних кримінальних угрупувань Закарпаття. У жодному іншому районі зробити це непомітно та повністю безкарно навряд чи вдалося б. Зате Мукачево дає своїм «королям» необмежені можливості для обкрадання області.

Як результат – обідрані гори, паводки, селеві потоки та тисячі поламаних життів. І все заради збагачення одного бандитського клану.


На Закарпатті тривають масові рубки лісів

На Закарпатті тривають масові рубки лісів

На Закарпатті тривають масові рубки лісів
2015-05-12
переглядів: 1422
джерело: http://www.trubyna.org.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-05-14 майдаун
хероям сала!!!

2015-05-14 До НАРОДУ
А що, Попандопало вже в опозиції? Не може бути такого, бо лишиться без посади, А без неї він ноль.

2015-05-13 Народу щуря
Криса і вам земельки вділив?

2015-05-13 НАРОД
МИ ПІДРИМУЄМО ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК НА ЧОЛІ ЩУРЕМ,БУЛА СПРАВЕДЛИВІСТЬ.

2015-05-13 ммм
Що означає Аннушка уже разлила масло?

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.