«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

М-студіо. На Міжгірщині побільшало самовільних рубок у промислових масштабах


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


М-студіо. На Міжгірщині побільшало самовільних рубок у промислових масштабах

Ліси Закарпаття стрімко рідіють. Останнім часом різко побільшало самовільних рубок у промислових масштабах. Депутати Міжгірщини б’ють на сполох – при такому рівні розкрадання лісу гори дуже швидко стануть лисими.

Гірські райони дотаційні і вважаються депресивними через відсутність робочих місць. Тож місцеві або їдуть на заробітки, або мародерствують на природних ресурсах.

Корисних копалин у Карпатах майже немає, а от лісу – хоч відбавляй. Успішно відбавляють його місцеві ділки самовільними рубками. У процесі вирощування лісу видаляють сухі, сильно послаблені дерева, а також ті, які уражені грибковими захворюваннями та пошкоджені сніголамами і буревіями. Під прикриттям так званої,рубки формування і оздоровлення лісів, зрізають виключно здорові дерева господарсько-цінних порід.

Корупційні схеми як працювали за минулої влади, так само діють і зараз. Але і серед білого дня лісовози, завантажені під зав’язку кругляком, на Міжгірщині снують туди-сюди. Контролюючим органам вже давно час звернути на це увагу, заявляють депутати районної та обласної ради, інакше в недалекому майбутньому Карпати стануть повністю лисими.2015-05-08
переглядів: 2048
джерело: М-студіо.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(54):

2015-05-13 царь
юрка брила хоть херньов незаніматся так як ви регіонали та бютівці вонячі

2015-05-12 лунтич
Смотрящый творит безпредэл.

2015-05-12 Нарід
Тай насправді вігньою страдаємо, не достойний смотрящий такой уваги!!!

2015-05-12 народ
Що ви вігньою страдаєте думаєте ,що народ дебільний , полоумний чи який ,народ неможе відрізнити наприклад Щуря який вкрав землі аптеку все ,що мож вкрасти був головним підримником Яценюка бачемо дочого нас довів,тепер каже буде балат.на сел. голову і автомат .депутата щоб став голов райради за які заслуги?

2015-05-12 футболіст
ми Юрку у нас в компаніїї називаємо "губернатором", він у нас головна тема насмішок і приколів, бо кождий тиждень він заявляє що з понеділка він уже буде нарешті головою рда і так уже 5 років підряд.

2015-05-12 до опять
Юрій Юрійович для підвищення свого кваліфікаційного рівня навчається в МІЛІЦЕЙСЬКІЙ АКАДЕМІЇ.А то що ти (опять) імпотенте з десятирічним стажем наговорюєш на нього повний "бред сивої кобили".

2015-05-12 спорцмен
ЮРА молодець так тримати міжгірці за тебе

2015-05-12 опять
Юра використовував і використовує підроблений диплом, кражов хащі займається через брата та кума, брав і тепер бере гроші за призначення на посади, коли робив в рда хотів украсти пару гектарів лісів у пилипці але не встиг прокуратура не дала, організував підкуп виборців. Замітьте це все кримінально наказуємі діяння. Цього мало?

2015-05-12 іван іванович
но ану чмирі дираві наведіть хоть один приклад де ЮРІЙ ГНЕПА продав землі чи приватизовав якісь будівлі тіпа центральної аптеки чи може хащу рубат так як наші лжепатріоти тіпа БУРИШИНА і вище можете щось ковдоші писати занормального чоловіка

2015-05-11 грабовець
мош говорити доста і всяческі дурниці но гнепа чоловік простий має слово не боїтся і главноє що тот чоловік неволчин красти як щурі ци сисі паскуди що ниніка у корита. Юра намного майліпший за них усіх і тікать ги щурь з партії в партію як підерок лишинька бися лишити у корита оби і далі красти.

2015-05-11 думка за того
Се чмо лиш Романа стучало Балоганам.І дале стучит.

2015-05-11 Хто він Новий Старий Смотрящий за Міжгірщиною?
Хто він Новий Старий Смотрящий за Міжгірщиною?

2015-05-11 до до за Юрку
А ти , дурню " розбуй очи" і покажи в якому з коментарів написано , що Юрій Юрійович щось вкрав.Чи може тобі щось довжен ,імпотенте?

2015-05-11 до За ЮРКУ
Дурню немож підтримувати злодія і бандита лишень за то що він менший злодій і бандит чим інший. Треба вибирати чистих і чесних, ось за що люди умирають.

2015-05-11 Позор
Буришин все продав і совість і честь ,і клявся на ІВАНГЕЛІЇ.що робить,скоро в жовтні прийде до народу.

2015-05-11 За ЮРКУ
Но якщо Юра украв за 53 рокув лиш то що туй написав "чмирю гнепі, фофлавець, до молодця" то юрку тогди дійсно треба носити на руках і дале обрати його депутатом, бо щурі за неповних 10 рокув украли у сто раз бульше і криміналу на них, як воший у струпі. А Балоги то ще доста неплохі люди якщо їх сравнювати з лунченком, щурьом-пацканом чи камишом. Юрій юрович свуй чулувік.

2015-05-11 лісник
ЮРО ти чоловік слова, який небоїться сказати правду про злочинну банду регіоналов,які і дальше сидять на посадах,і крадуть наш ліс із усякими БУРИШИНАМИ ПИРИНЦЯМИ ЩУРЯМИ і так дальше

2015-05-11 до молодця
чому замовчуєш що саме юра гнепа є організатором ганебної скупки голосів на виборах 2012 року лише за це він мав сісти в тюрьму разом із всіма поплічниками бо це є незаконно також гнепа юра много раз організовував бригади оплачуваних тітушок для участі в разних мітингах в ужгороді, києві та інших містах також юра гнепа вчинив як мінімум 3 злочини за які на нього відкриті кримінальні справи, а точніше за підробку диплому про освіту привласнення чужих коштів і вимагання із знищенням майна. про разні інші мелочі уже мовчимо тому ти не молодець а навірно чергова юрова любовцния або любовник бо йому все рівно куди забивати

2015-05-11 Молодець
Гнека то є чесна справедлива людина ,яка незаганжована в крадіжці людського майна ,непереходила з партіїв партію за свою вигоду,немає відношення до зубожіння народу.То є декілька злодійні які завидують ,які крали ,що мож від народу,обманували народ ,які агітували за партії на даний час народ ощущає все.

2015-05-11 Надя
Казалам ти Юрчику що ти спеціаліст по жіночим проміжностям а не по політиці, куди не посунешся всюди з тебе ржуть. Неудачник ти і шістка.

2015-05-11 зал Упа
слава балогівським злодіям!

2015-05-10 попкорн
Фофлавець смотрящий ніяк не візьме під контроль лісозаготівельну галузь району, а руки у нього чешуться і слюна тече рікою, бо та сфера знаходиться під кришею заступника голови районної ради Яреми Буришина Михайла та начальника відділу охорони здоровя Плитана.

2015-05-10 чмирю гнепі
я лічно твому братови продавав крадену хащу ти і сам не розумієш що говориш бо ти тупий топи і свого брата бо і він лісокрад а на БАРНУ ПЛИСКАНЮ І ДЕРБАКА не надавай бо ти чмо із тебе нич не чути лиш балога та балога твій балога чмо як і ти бо получав у морду від ГЕШІ прямо у свому кабінеті і ревав при секретарці такщо нехвалися ним бо ти слабак хоба переспиш із ним бо ти петух

2015-05-10 радикал
ЮРКА ти чисту правду сказав бо другі всі бояться говорити про цю злочинну банду плисканю ,дербака,та барну треба цих рЕГІОНАЛІВ знищити до сьомого коліна СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА

2015-05-10 Так тримати
Молодець пане Юрію, ви сильно заділи сих чмирів - щуря і попа адольфа, Буришин і всю його Батьківщину лісорубську, Барну, Дербака і Плисканю, і чмиря Росаду, який викидує і непропускає коментарі на вашу підтримку, Плисканя при Януковичу стала заслуженим лісівником України. Це всі гавноїди, котрі бояться від свого імені навіть написати простий коментар, а ви Юрію Юрійовичу, як і подобає обласному депутату все відкрито, чесно і не боячися розказали істинну правду про сю банду.

2015-05-10 щербатий
Гнпа то є чмо поганоє ани мужик,лише чмо може жалуватися на когось.А ще кажут Смотрящий,Смотрящий,чмо а ни Смотрящий.Настоящі мужики щось роблят самі крутятся а сись лише жалуєся та стучит на Міжгірців балогам.Свого кумика Боту чого не згадує що тот тоже на крадені хащи сидит.

2015-05-10 !!!
Як би там не було , а Юрій Юрійович каже правду.Він як обласний депутат повинен піднімати це питання, а також як свідома людина , патріот України , він думає про майбутнє прийдешніх поколінь. Задумайтесь над цим кожен, а не лийте бруд один на одного.З такими справами в лісовій галузі , як зараз, нас чекає екологічна катастрофа.

2015-05-10 Довідка
Брат Юрія Гнепи уже більше 15 років займається бізнесом на купівлі краденого лісу і його перепродажі, так сам як і сам Гнепа разом з своїм кумом Михайлом Марковичем (Ботою). Ще раз повторюю працюють вони тільки з нелегальним краденим лісом без документів! І Після цього він ще когось звинувачує, мабуть обіжений що не може всією сімєю більше вкрасти хащі, бо заставлюють працювати легельно через лісогосп і платити податки теж.

2015-05-10 іра
ГІТЛЕРЕ попе не пиши за пацана дурноту боти із своїми придурками хуже в сто раз ви йому неможете і один стати вслідо нероби пустоголові продажні

2015-05-10 до слух
тому злодію малому (долбойобику) юрка много довжен бо людським гіном дома в центрі міжгіря і плакати на клубі зільонков на його заказ лиш сись полуумок согласився виконати. а слухи ходят разні читавим туй на форумі що в них крім бізнеса є щось більше намного більш особистіше.

2015-05-10 га га
балоговскі шнирі з даунклуба, закрийте писки.

2015-05-10 слух
кажуть, що юра хче покласти замість себе, через пару років михайла довбалика чивто правда

2015-05-09 бистряни юрови
ти підар поняв

2015-05-09 юрови дибілу
ти чмошнику чого твій брат скуповував крадену хащу і тепер стройит на грабівци домик оби продати кілько він купив краденої хащі у БИСТРОМУ ти чмо балогова підстилко ти ПЕТУХ контачка тобі ганьба називатися смотрящим бо ти не достойний ним бути ТВОЄ МІСТО НА ПАРАШІ ПОМНИ питушко

2015-05-09 дебілам
може Юра пороздоє даунам трудові книжки

2015-05-09 виборець
Юрка дійсно модєц, можу се чесно вповісти бо він мене дуже здивував вповівши дуже коротко і чмсту правду не лиш про лісокрадів і кришу ментовську, а также і то, що Юрка дійсно може коли хоче коротко, розумно і правдиво висловлювати не боячися вголос свої думки. А се сердить дуже тупих щурів котрі просрали Юрію Юрійовичу вибори до облради, і лиш через Гнепу старий щурь є єдиним дебілом, котрий ниє нияким ни депутатом ни політиком у щурячому кодлі. Предлагаю призначити Гнепу Ю.Ю, головою міжгірської РДА, то вижу є порядний,толковий і не боячий чоловік, котрий говорить правду у очі.

2015-05-09 м
юро будеш много говорити то скоро ЗДОХНЕШ подумай добре ти думаю зрозумів

2015-05-09 галя2
Смотрящий відповідає за всьо в районі йому і флаг в руки.

2015-05-09 Браво, Юра!
Як не ховались лісокради, як не приховували свою діяльність, а від Юриного ока не вдалося їм бути непоміченими. Вичислив що щось то не так у тій галузі. Ніхто не бачив що крадуть, а він побачив. Молодець. Всевидющий. Смотрящий.

2015-05-09 Бистрий
ЧОму сись депутат не говорит що заступник голови районної ради яку він контролює займаєся рубками і кришуванням лісозаготівельного бізнесу, чи там він у долі. Мова про Буришина, котрий користуючись посадою вибиває собі лісосіки і забезпечує проїзд хащі з лівими документами, а Ярема з Гнепою про це в курсі бо навірно в долі.

2015-05-09 лорд
Юрою піднята дуже серйозна проблема з винищеням лісу на Міжгірщині людьми януковича на чолі з Барною

2015-05-09 Галя1
Гнепа вам скоро вкаже і "тупого" і "биковатого" най лиш Балога стане міністром внутрішніх справ , баране.

2015-05-09 Галя
Цікавий контраст розумний інтелегентний (Грига) і потім тупий і биковатий (Гнепа). Сесе сякогосьме депутата за 100 гривень собі вибрали, що увиділам як виглядає на 4 рік роботи. А дотепер де він був, що лише останній рік хащу рубають?

2015-05-09 правда
М-студіо це балогівський клановий телеканал, який давно визнаний брехливим.А Юрко дійсно міг би повчитися говорити на камеру.У Літньому саду так гарно говорить.Можна подумати що лише сьогодні вирубують ліс та крадуть.

2015-05-09 журналіст
Сюжет повністю правдивий і наболілий для нашого краю. Але для інтервю дійсно могли підібрати більш авторитетну і розумну людину з більшим словарним запасом ніж у Юрки, а таких у Міжгірї немало. Якщо звичайно це не проплачений репортаж, то журналістів явно підставили.

2015-05-09 га га
воняки майдаунські, казали вам більше року назад оби скакали. Маєте войну і злодіїв.

2015-05-09 лісник агродержспецлісгоспу
ЮРО ТИ МОЛОДЕЦЬ ХОТЬ ОДИН ЗНАЙШОВСЯ ТА СКАЗАВ ПРАВДУ ПРО плисканю злодійку ТА барну які крадуть ночами

2015-05-08 Верховинець
Гнепа то дуже сирьозний чулувік і міжгірю, в усіх генделиках його знають бо то його офіси. Він дуже на всіх злий бо сам по собі нетріб пустий і жаба його давить.

2015-05-08 землячка
Правильно говорять ці люди в інтервю, але не Гнепі судити інших, бо й сам прагне лише дорватися дю бюджетного корита тому й на других наговорює, та й по правді розумом не зовсім блище. Ганьба!

2015-05-08 для отця федора
кожний судить по собі, в свому оці не видить дриво, а в чужому даже видить скалку, ха-ха. Всьо треба починати з себе дибіли!!!!!!!!!

2015-05-08 нарід
злодій гнепа возмущаться на других злодіїв що ниц з того не має

2015-05-08 отець федір
першу треба посадити плисканю із іі уродами когутом та бельньом які вже в торуні перед сільрвдою зробили стакаду з лісом а другого атаманюка підера який кожний день викрапдае для себе по 100 кубів лісу та вишневським подивіться що сі козли роблять де міліція

2015-05-08 лорд
дуже актуально адже авіатору барні в прошлому запеклому слузі януковича до одного міста що буде з міжгірщиною

2015-05-08 анця
Що се за чмо беззубоє та тупоє?

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.