Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

М-студіо. Як зберегти дику природу Закарпаття?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


М-студіо. Як зберегти дику природу Закарпаття?

З метою сертифікації та дослідження природи Закарпаття, яка б відповідала євростандартам, до нашого краю приїхали аудитори Європейської організації зі збереження дикої природи. Науковці зустрілися з головним лісничим області та з начальником департаменту екології, щоб обговорити деталі та головну мету візиту науковців на Закарпаття.

У рамках угоди “Про співпрацю”, підписаній на одній з наукових конференцій, із Австрії на Закарпаття завітали представники Європейської організації із збереження дикої природи. За два тижні свого перебування на Закарпатті, науковці повинні зробити висновок: чи відповідає природоохоронна галузь Закарпаття європейським стандартам.

Зараз для національного парку головне пройти сертифікацію незайманої природи. Це відкриває чималу перспективу не лише для Національного парку, а й для Закарпаття вцілому.

Про перспективу проекту для Закарпаття висловився головний лісничий області Михайло Липчей. Про висновки розповіли і представники європейської організації. Так, на зустрічі науковцям провели коротку презентацію про теперішній стан природи в області та обговорили можливості його покращення2015-04-29
переглядів: 1211
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-04-30 НП
Та й у нацпарк "Синевир" заскочіт до Дербака М, він вніс "достойний" вклад в збереженні природи, туй і Плисканя слаба.

2015-04-29 Європейці
у лісгосп до Плиски Марії йдіть у міжгірські ліса , там отримаєте інформацію як треба берегти природу

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.