«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Про «простий» народ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Про «простий» народ

Ті, кого влада називає «простим народом», розповідали мені про себе таке: Нас мають, нас використовують, нас у труні бачили. Ми із цим світопорядком нічого не зробимо, революції нічого не міняють. Але зате ми можемо мати когось іншого.

Світ побудований на тому, що всі порушують правила, і перемагає той, хто найбільш красиво їх порушить. Звідси - одночасне замилування західною цивілізацією, визнання її досягнень, і, з іншого боку, страх перед західними законними порядками як того, що може зруйнувати власний всесвіт,побудований на тендітній навичці надурювання і прокручування. В удосконалюванні яких ніколи не можна зупинятися: зупинка - крах і втрата кваліфікації.

Щораз, коли я говорив про життя «за законом», вони сміялися мені в обличчя: вони знали - і нічим не вибити з них цього природного, споконвічного знання - що якщо ми один раз спробуємо жити за законом, то цей закон буде стосуватися кого завгодно, крім тих, хто має владу. Ми ж, втративши зуби і вміння дурити і крутитися, будемо розтерті, знищені, убиті й навіть не поховані. І якщо колись у владу прийдуть прекрасні й чесні лицарі на білих конях,їм доведеться багато й довго принижувати себе перед «простими» людьми, звітувати за кожну витрачену копійку і їздити не те що на велосипедах, але на самокатах добиратися на роботу у Верховну Раду.

Щоб народ хоч трохи повірив, що життя «за законом» є.

Як Бог, який є.2015-04-25
переглядів: 1082
джерело: За Надією Толоконніковою

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2015-04-28 хі хі
міжгірські дауни стали інтернет-карателями) як там ваші трудові книжки?)))

2015-04-28 санич
ЩУР ВАСЯ буде очолювати опозиційний блок в міжгірю так рішили регіонали на верхах

2015-04-27 -----------------------------------
за ці слова чмо щурівське будеш на колінах відповідати чмирі яникові

2015-04-27 зал УПА
сала добровільцям з даунклуба і псам з сектора

2015-04-27 Хаща
Ти не диванний каратель, ти - щурівський чмошний жополиз.

2015-04-26 диванний каратель
слава добровольцям з даунклуба!!!

2015-04-26 Савчур
Вчорашній вівчарь і тупак у школі а зараз носить печатку с.Ізки,й кладе де попало Продає все що тільки можливо,за 3 за 10 частку цінияк землі так й Ізівськоі больниці,яку надав в оренду .Тобто,якщо він в школі був дундуком й зараз дундук.Але чомусь громада його тіпа вибрала за гроші папіка.Й все що нажито громадою на сьогодні продасться за один раз.А завтра будуть без річки без лісів,без ягід.Адже не вже такий тупий народ в с.Ізки що вівчарь Савчур май розумний й позорить село на всю Закарпатську область.Всі в області знають що в Ізках вівчарь у руля й продасть хоть що за 10 частку ціни.Просто чи законно й чи не пролетить покупець.

2015-04-26 читач
уповім вам єдно. Нормальний чоловік політикою не буде заніматися. То є справа аферистів таких як кощей і шизофреніків як міжгірський даунклуб.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.