...

Корупція найбільше «розгулює» у податковій службі, найменше - у митниці


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Корупція найбільше «розгулює» у податковій службі, найменше - у митниці

Попри те, що представники українського бізнесу заявляють - корупція в державних органах України в 2015 р. залишилася незмінною, на Закарпатті зафіксовано найменше випадків.


Про це свідчить результат анонімного соціологічного дослідження "Рівень сприйняття корупції бізнесом" шляхом опитування 2 тис. 741 керівників українського бізнесу.

"Опитування проводилося серед керівників українських підприємств в лютому-березні 2015 р. і був покликаний виявити комплексну картину реального стану справ з корупцією в Україні після подій Революції Гідності. За результатами дослідження 57,2% опитаних вважають, що ситуація з корупцією за останні півроку залишилася незмінною, 27,7% відповіли, що ситуація погіршилася, 15,1% респондентів відзначають погіршення ситуації", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що найбільш корумпованими виявилися державні органи в Одеській, Запорізькій та Хмельницькій областях. Найменше корупції зафіксовано у Закарпатській, Волинській і Полтавській областях. У всіх інших регіонах керівники підприємств відзначають погіршення ситуації з корупцією.

"Представники бізнесу, які стикалися з корупцією протягом останнього півріччя визначили найбільш корумпованими такі державні органи: податкова служба (25%); агентство земельних ресурсів (7,1%); Державна автомобільна інспекція (5,1%); митниця (4%); МВС (4%); обласні адміністрації (3,7%); прокуратура (3,3%); міліція (3,2%); санітарно-епідеміологічна служба (2,9%); Державна реєстраційна служба (2,8%); суди (2,8%); пожежна служба (2,5%); медичні установи (1,7%); Державна архітектурна будівельна інспекція (1,6%); міськвиконкоми (1,4%)", - наголошується в повідомленні.

Зазначається, що опитування проводилося шляхом телефонних інтерв'ю з керівниками підприємств, які відбиралися випадковим чином. Максимальна похибка для загальної опитаної вибірки (з ймовірністю 90%) - 1,9%. У свою чергу, заступник голови правління Приватбанку Дмитро Дубілет в ході презентації результатів дослідження зазначив, що подібне опитування буде проводитися кожні 3-4 місяці.

Нагадаємо, Верховна рада створила робочу групу з розслідування корупції в Кабміні.2015-04-19
переглядів: 1240
джерело: Uzhgorod.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-04-20 За ріков
А в селі Майдан є двоє найбільших корупціонерів - Сашик і Бурдуся-секритарка.

2015-04-19 Івану Чупу
А ти дебіле синевирський що ся піариш на статтях закону так як бись щось знав, та ти дурень від дурня як твоя баба і мати рачкані йобнуті,усий вас синевир знає що ви за существа, а типирь прийшлисте у колочаву сваттати дівку, бідна она низнає куди йде у самоє кодло відьм і брехливок, уже за ниї будуща свекра олена говорить що нияка бо приняла її сина на всю зиму лиш є....ся.Та у вашій родині до 7 покоління ниє порядочної людини, а тебе дурню ми знаєме ще з адміністрації ти копія своєї брихливки матері-відьми, ви позорите і тих пару чоловік що не заслуговуют. І не роби із ся розумного дурню хоть сидиш у Львові де тя люди незнают тай твою дурну родину.

2015-04-19 брехачам
так як тепер крадут так не крали даже при Ющенкові.

2015-04-19 цыкаво
А вчорашній вівчарь із с.Ізки куди гроші заніс що до цих пір орли Огняника в упор не видят й не хочуть видіти пні що лишилися після вирізки смерек в центрі с ,Ізки.

2015-04-19 Дозволяю
Крадіт хто як може Народна рада,небійтеся бері приклад із нас.(ми боя

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.