...

За незаконну рубку дерев з лісогосподарського підприємства стягнуть майже 150 тис грн збитків


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


За незаконну рубку дерев з лісогосподарського підприємства стягнуть майже 150 тис грн збитків

Львівський апеляційний господарський суд задоволив апеляційну скаргу прокуратури Закарпатської області на рішення суду першої інстанції, та підтримав позов прокуратури області в інтересах держави щодо стягнення з лісогосподарського підприємства 147 тис грн збитків, заподіяних незаконною рубкою дерев.

Торік, обвинувальним вироком суду підтверджено вину майстра лісу одного з ЛМГ області в неналежному виконані своїх посадових обов’язків, через що було незаконно зрубано 67 дерев різних порід.

Відтак, прокуратура області звернулась до суду, щодо відшкодування збитків заподіяних через неналежне виконання підприємством свого обов’язку, по охороні лісу від самовільних рубок, який задоволений в повному обсязі.2015-04-17
переглядів: 1333
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-04-19 правда
Папіки не вдержать владу.Бо продавати вже майще ніщо.Й ті вівчарі та скотарі як Савчур в с. Ізки понесуть заслужену кару як за деребан землі так й за незаконну рубку деревини в центрі с.Ізки щоб послабити берег над житловими будинками,чим вирішив приструнити непокірних з громади показати що його папіки можуть все що завгодно.Савчура вже не спасти його дорога до ВТО.Хімію.

2015-04-18 До Огняника
ТАК скыльки дерев вирызав вчорашный вывчарь а зараз голова Савчур незаконно в центрі с.Ізки..були на перевірці Гнептн й Філеш.Заміряли стовбури,зрізи .Два лісовози вивезені на виду всього села

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.