«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

НАША ДОЛЯ ЗМІНИТЬСЯ, КОЛИ ЖИТИМЕМО ЗА ЗАКОНАМИ ЛЮБОВІ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


НАША ДОЛЯ ЗМІНИТЬСЯ, КОЛИ ЖИТИМЕМО ЗА ЗАКОНАМИ ЛЮБОВІ

Численні проблеми, викликані війною, падінням гривні, зростанням цін тощо, не додають здоров’я громадянам України. Та навіть у такій ситуації, виявляється, є чим собі зарадити. Принаймні автор цього інтерв’ю особисто знає багатьох людей, які змогли вирватися з тенет зневіри і апатії, покращити здоров’я з допомогою нетрадиційних методів впливу на організм. Анатолій Сливка активно займається біоенергетичними практиками, нетрадиційними методами східної медицини, роботою з тонкими полями людини, нумерологією. Сфера його практичних зацікавлень настільки широка, що осягнути її в одному матеріалі фізично неможливо. Втім, деякі загальні рекомендації з подолання проблем особистого життя і навіть усього нашого суспільства ми почули.

Пане Анатолію, хочу поговорити з вами про психологічні аспекти подолання стресових ситуацій. У таких нині знаходиться як наша країна, так і, напевно, більшість її громадян. Через війну на сході України, шалене зростання цін багато хто з нас переживає шок. На вашу думку, можна якось вберегтися від таких нервових потрясінь?

— Можна. Бо кожен з нас здатен вдосконалювати свою свідомість, працювати над розширенням світогляду. Карма ж суспільства формується з карми кожної людини особисто. Що ж до теперішньої ситуації, то вона виникла через так званий «закон жертви». Аби щось одержати, потрібно було щось принести в жертву. У давні часи такими були людські жертвоприношення, підношення тварин. Це потрібно було для змінення стану свідомості людей, підсилення якихось рис. Бо мозок і наші думки можуть багато що підсилити на матеріальному рівні. Пам’ятаєте, у 1992 році казали, що буде кінець світу? І він відбувся.
Але прийшов кінець старого світу, а не, як дехто неправильно трактував, армагеддон, апокаліпсис чи всесвітній потоп. До слова, жертовність Ісуса Христа і його воскресіння якраз були покликані змінити «закон жертви» на «закон любові».

Ви вважаєте, що нині Україна також приносить жертву, аби звільнитися від нещасть?

— Так. У нас були кармічні розв’язки, коли ми мали можливість уникнути війни. Але ними не скористалися, продовжуючи жити законами жертви. За таких умов не працює закон «люби всіх і все», і для досягнення чогось люди продовжують жити за законом принесення жертви. Не випадково конфлікт виник на сході нашої країни. Там «закон жертви» найбільше підтримувався. На заході України розуміння любові є більш поширеним.

Ще одна причина — свого часу в Союзі було практично знищено багато духовного, зазнали утисків і вигнання люди, які в цьому щось розуміли, вірили і прагнули своєю любов’ю поділитися з ближніми. Ще кілька десятиліть тому в провідних країнах світу проводилися дослідження щодо знищення суспільства. Було доведено, що зробити це можна, якщо знищити 1% найкращих його представників. У нас було знищено не один відсоток… Робота, партія були поставлені вище сім’ї, дітей, було зруйновано храми і вбито людей, які переконували, що не можна підміняти божественне партійним. Таким чином відбулася й заміна свідомості, яка є дзеркалом життя, енергетики. Відтак уже в час незалежності України за 100 гривень, кілограм гречки чи борошна люди на виборах продавали свій голос, майбутнє своє і своїх дітей. В результаті отримали ту реальність, яку нині маємо. Хоча вибір, куди піти, завжди був. Тому важливою є робота кожної людини над собою, оскільки вона робить дуже великий внесок у розвиток суспільства і його карми.

Таку ситуацію можна якось змінити?

— Зробити це дуже важко, бо стосується кожної людини. Ми маємо навчитися любити все навколо себе і, в першу чергу, інших людей. Бо саме людина є відображенням божественного, але упродовж життя відходить від нього, від радості й любові, більше тягнеться до матеріального.

Ви казали, що кожна людина може вберегтися, змінивши себе. Можете дати якісь практичні рекомендації, як цього досягти?

— Це досить складно, але суть така: якщо ми приймаємо закон любові, то наша доля змінюється. Одразу! Це відбувається, бо через нас проходить дуже багато енергії, а основна енергія Всесвіту — це енергія любові. Її називають космічною, енергією Абсолюту, Божественною. Вона більш повна і широка за наше розуміння. Ми, не розуміючи цього, виносимося в цій енергії, як в утробі матері. Якщо людина, на подобу Божу, також плекає в собі цю любов (особливо жінка), то переходить на рівень всезагальної любові. Зникають війни, хвороби, бідність, бо ця енергія включає в себе й енергію радості, щастя, любові. Вона проходить через нас і розподіляється по наших енергетичних чакрах. Як фізично, по органах, так і тонкими духовними тілами. Якщо йдемо таким шляхом, все шкідливе відпадає, наша карма очищується. Кожній людині слід зайнятися собою, своєю свідомістю. Тоді буде порядок. Війна породжує війну, любов же породжує любов. Алкоголіки тягнуться до алкоголіків, вчені — до вчених. Так, ми часто помилялися, але й сьогодні маємо нагоду усвідомити неправильні речі й зайнятися своїм розвитком, подумати, що і як слід робити.

Останнім часом побільшало людей, які звертаються до вас по допомогу?

— Більше стало тих, хто хоче, скажімо так, розібратися у собі, в тому, що навколо відбувається.

З якими проблемами до вас звертаються найчастіше?

— З різними, але усім я пояснюю, що людина — як будинок: фізичне тіло — це фундамент, енергетика — його стіни, свідомість — дах. Дуже багато питань виникає саме з «дахом», оскільки з нього починає «валитися» вся споруда. Тим більше, що зараз такий час, коли надзвичайно швидко змінюється інформаційне поле, а відповідно і карми людей. Тому потрібно постійно працювати як зі своїм фізичним тілом, так і енергетикою й тонкими тілами, свідомістю. Часто доводиться працювати й з емоціями людей, почуттями, думками (ментальним тілом). А якщо потрохи «дах» ремонтувати, то й «стіни» не будуть сипатися, і фундамент не розвалиться.

Які методи ви використовуєте у своїй практиці?

— Усі можливі. Працюю з фізичним тілом, якщо є певні дефекти, застосовую методики очищення організму, підтримання його за допомогою біодобавок, акупунктури, енергетичного і тибетського масажу. «Сиплеться» будинок зверху, але будується з «фундаменту». Тому й оновлювати слід спершу тіло, потому поправити енергетику (стіни). Відтак слід працювати зі свідомістю та психікою.

Зараз із зони АТО почали повертатися наші бійці. Гадаю, що дуже важко воювати, люблячи свого ворога, тому вони, набравшись негативної енергетики, потім віддають її своїм рідним і близьким у мирному житті. Як допомогти таким людям протидіяти тому негативу, який вони, не бажаючи того, привносять у своє і наше життя?

— Це дуже велика робота. Потрібно працювати зі свідомістю і розумінням цих бійців. Та, гадаю, наші хлопці тямущі й потрохи зрозуміють формулу, про яку я казав. Буде, звісно, нелегко, але ніхто такого й не обіцяв. Якщо вони захищали країну, людей, то це набагато важче, ніж попрацювати над собою. Звичайно, що їм потрібно допомогти, підказати, є й цікава спеціалізована література. Та якщо людина хоче розвиватися, ставати кращою, вона знайде свого вчителя і джерело інформації. Важливо тільки зрозуміти усім, в тому числі й бійцям АТО, що коли не розвиватимуться фізично, енергетично, свідомістю, то тоді деградують. Навіть зупинка у розвитку викликає занепад. Можна, звісно, зробити «перепочинок», але й він має бути сповненим набуття якогось досвіду. А щоб свідомість не занепадала, нею слід займатися. І робити це треба з любов’ю, бо душа людини не знає, що таке матеріальне. Вчителі можуть дати поради, скерувати, та зробити над собою зусилля має сама людина. До прикладу, буває, що до мене приходять і кажуть: «Ви вилікували нашого знайомого, вилікуйте і нас». На таке завжди відповідаю, що я не лікую. Лікують у лікарні. Я підказую, направляю, але лікуванням не займаюся. Людина сама має взяти себе в руки, аби вийти зі скрутного становища.2015-04-14
переглядів: 993
джерело: Петро ПОЛІХА.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-04-15 Попандополо
Як Вівчваря Савчура нав"язали громаді,бо тот все віддасть папікам лише би держати в руках печатку.Навіть на чикуню не хватає бо в центрі села ліс вирізав щоб відстегнути.Йподіл в с.Ізки по принципу : "... і вся земля й навар з неі мені й ліс повирізав навіть уже й в чентрі села бо вже всюди повирізав й все мені й весь час все мені ,й чого я такий в громаду села ВАЛЮБЛЬОННИЙ.Розцілував би кожного лише вби мовчвали та очи закривали від тих чудес що я творю.А мені все не хватає бо великий кувш треба криші віддати.А може ще ня продвинут печатку с.Ізки подержати.Народ мовчить а я продаю,све продаю й чого я такий влюбленний в громаду с.Ізки ??????Аж сам дивуюся звідки стільки любві.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.