...

У рамках реформи прокуратури звільнять всіх закарпатських прокурорів, які зараз "перебувають в розгубленості" – прокурор Закарпаття


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У рамках реформи прокуратури звільнять всіх закарпатських прокурорів, які зараз

Відповідно до Закону України "Про прокуратуру", який вступає в дію 25 квітня, в Закарпатській області буде створено одну регіональну прокуратуру та 5 місцевих – Берегівську, Хустську, Тячівську, Ужгородську та Мукачівську. Про це сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції повідомив прокурор Закарпаття Володимир Янко.

При цьому, за словами В.Янка, всі інші структури районного рівня – суди, районні відділи міліції, місцеві органи влади – залишаються.

Це викличе чимало проблем, бо, наприклад, здійснювати представництво в Міжгірському суді прокурору Хустської прокуратури, до якої належатиме Міжгірський район, буде проблемно, адже тільки аби добратися в Міжгір'я йому доведеться подолати 110 кілометрів, вважає В.Янко.

Набір кадрів у новосформовані місцеві прокуратури буде здійснюватися на дворівневій конкурсній основі – через тестування і співбесіду. Після формування місцевих прокуратур аналогічна процедура відбудеться в регіональній та генеральній прокуратурах. Скорочення чисельності штатів прокуратури відбуватиметься після вступу в дію нового закону за наказом генерального прокурора на підставі штатного розпису .

В.Янко каже, що багато питань, пов'язаних з реалізацією положень нового закону про прокуратуру, "зараз практично неопрацьовані і ми всі перебуваємо в розгубленості". Він сподівається на те, що законодавці відкладуть запровадження змін до завершення адміністративно-територіальної реформи.2015-04-02
переглядів: 1852
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2015-04-05 Секретарь Народної-Ради
Секретарь Народної-Ради Вітає усіх з Вербдоною недільов,бажає усім невірним доброї волі,подати у відставку,і жаловати за своїм грішним життям,яке собі постелили,комуняки і людоєди,які поїли наші ліси,і землі.Ваш Секретарь Народної-Ради!!!

2015-04-05 житель
інтересно де пропал народна рада навірно пішли лічитися в дурку такі були активні майже продалися регіоналам СЛАБКИ

2015-04-05 Паша
Не в Хуст а на Хуст

2015-04-05 майдаун
сала хероям. Помалу ідеме в Хуст.

2015-04-05 до прокурора
Як проводиться розслідування по вчорашньому вівчарю Савчуру-лісокраду в с.Ізки.А то там ходять пні міряють,лисники й Бреркут топчутся в Савчура інтервю беруть а результатів ноль. Прокурори штани протирають та дармовий хліб ідять.

2015-04-04 адвокат
щурів кришуе прокурор русняк павло коли цей кришодавець відповість перед законом

2015-04-04 правда
Десятки заяв поступило в прокуратуру про те що вчорашній вівчарь Савчур із с.Ізки самочинно вирізав 2 лісовози смерек в центрі с.Ізок .Вся громада Міжгірського району знає про ці безчинства що творить держ.службовець 7 рангу,а от прокуратура як Міжгірськоготайобласнане знає й в упорне бачить.Може ім чорниці щоб видавали для вживання щоб бачили.

2015-04-03 чорнобиль
Тепер як повиганяють прокурорів,то й нікому буде адміністративні справи заводити та судові позови проти чорнобильців,афганців та пенсіонерів за так звані самозахвати земелшьних ділянок у органів місцевого самоврядування

2015-04-03 ск
пр

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.