...

З початку року на Закарпатті незаконно "нарубали" дерев на 800 тис грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


З початку року на Закарпатті незаконно

У середу, 25 березня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг начальника управління лісового та мисливського господарства краю Михайла Липчея. Посадовець розповів представникам мас-медіа про пріоритетні напрямки в роботі, а саме – відновлення закарпатських лісів та їх охорону від незаконних рубок.

«У Карпатському регіоні зосереджено майже 40% деревних запасів України, з яких найбільше – припадає на Закарпатську область, - розпочав свій виступ Михайло Степанович. – Лісовий фонд краю представлений високопродуктивними деревостанами з бука, ялини, ялиці, дуба, явора, ясена, загальний запас яких становить понад 200 млн.кбм.»

За словами головного лісівника краю, на сьогодні лісовідновлення проводиться здебільшого штучним способом - вручну висаджується 5-7 тис.шт. на 1 га сіянців. Природне ж оновлення здійснюється на зрубах, які вже через рік після вирубки заліснюються. Під лісовими розсадниками зайнято понад 60 га, де щорічно вирощується до 10 млн. стандартного садивного матеріалу.

Відтак, посадовець вдався до конкретних цифр: «До прикладу, торік лісовідновлення проведено на площі 3139,3 га, в тому числі посадкою лісових культур 1209,4 га та 1929,9 га шляхом природного поновлення. У 2015 році лісовідновлення заплановано провести на площі 3100 га, з яких 1200 га складають лісові культури. Станом на 24 березня п.р. лісовідновлення проведено в обсязі 200,7 га, з них посадка лісових культур становить 103,0 га та 97,7 га – природне поновлення», - поінформував журналістів Михайло Липчей.

Що стосується питання охорони лісу від незаконних рубок, то за словами Михайла Липчея, у цьому напрямку вже є певні напрацювання. «Упродовж січня-лютого 2015 року в лісовому фонді зафіксовано 36 випадків незаконних рубок, загальною масою 241 кбм., - розповідає керівник лісового відомства. - Нанесено шкоди в матеріальному еквіваленті на понад 800 тис.грн. Невиявленими лісопорушниками у 7 випадках незаконно зрубано 45 кбм деревини. Працівники лісової охорони секвестровано 41 кбм незаконно зрубаної деревини. Відтак, матеріали по 21 випадку незаконних рубок обсягом 233 кбм на суму збитків 774,5 тис.грн. передані на розслідування в правоохоронні органи та суди».

Відтак, працівники лісогосподарських підприємств краю притягнули до адміністративної відповідальності за незаконну рубку 16 лісопорушників, на яких складено адмінпротоколи на суму штрафів 1,6 тис.грн., за 8 винесеними постановами сплачено добровільно.2015-03-27
переглядів: 1384
джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-03-28 Сусід
Половина з крадених дерев що вказані тобто 120 кубів лісу вирізав Ізківський сільський голова Савчувр С.В. на суму 400 тисяч гривень. Настільки обнаглів що все що було у Руському Верху вирізав а зараз спустився в село й над хижами почав незаконну вирубку,що вже з автобуса Ужгород-Міжгір"я видно всім мешканцям та пасажирам голі пні від свіжоі деревини.Окрім Цапа-прокурора та Огняника нач.МіжгірськогоРВУМВС.Може й они увидят.

2015-03-28 цікаво
Вся громада Закарпатськоі області бачить зрізані смереки навіть із автобуса Міжгір"я-Ужгород які зрізані в центрі с.Ізки Вчорашнім вівчарем Савчуром С.В. а зараз головою а Прокурор Цап не бачить та нач.Міжгірськолго РВУМВС Огняник

2015-03-28 До Цапа
А вчорашній вівчарь із с.Ізки врахований,пні міряли,із дороги видно 9 пнів,біліються над дворогосподарством майора міліціі Пуйо Ю.М.настільки обнаглів що вцентрі села та ще й над дворогоподарством бувшого участкового самочинно вирізав ліс,що вбисяберег завалив.Тож такого шкідника треба било вибрати в голови села Ізки.

2015-03-27 чорнобиль
Якщо порушників 16 й оплачено 1.6.тис.гр. то на одного 1 тисяча гривень,а заплатили добровільно лише 8,тобто 500 гр.на порушника. А скільки лісовозів треба нарізати й вивезти щоб заплатити 500 гривень штрафу? ТОбто на 20 кубів лісу 100 грж.штрафу,а якщо Ізківський голова Савчур нарізав 40 кубів незаконно лісу то він повинен сплатити 200 гривень штрафу.А хто накладає такі штрафи то йдемо всімселом різати як держслужбовець 7 рангу й заплатим за кожен лісовоз чи 20 м3 лісу штрафу по 100 гр.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.