...

Президент присвоїв звання Героя України комбату 128-ї закарпатської бригади Василю Зубаничу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Президент присвоїв звання Героя України комбату 128-ї закарпатської бригади Василю Зубаничу

Президент Петро Порошенко присвоїв звання Героя України чотирьом військовим командирам, які проявили мужність, героїзм, високий рівень професіоналізму, відстоюючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України. Глава держави вручив ордени «Золота зірка» на зустрічі з командирами бригад та батальйонів Збройних Сил України, що відбулася у Національному університеті оборони імені Черняховського.

Про це повідомляє офіційний сайт Глави держави.

Найвищу нагороду країни – орден «Золота Зірка» з рук Верховного Головнокомандувача отримав, зокрема, командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил Василь Зубанич. Підполковник у зоні бойових дій перебуває з травня 2014 року, зокрема брав участь у боях за Луганський аеропорт та Дебальцеве. Рішення комбата сприяли успішному виконанню поставлених завдань підрозділами в районі проведення АТО. Під час прориву в складі штурмової групи у Луганський аеропорт для забезпечення відходу підрозділів з оточення отримав осколкове та вогнепальне поранення, однак відмовився від госпіталізації та продовжував управління діями підрозділу. З листопада 2014 року виконує завдання на Дебальцевському напрямку.


Президент присвоїв звання Героя України комбату 128-ї закарпатської бригади Василю Зубаничу


2015-03-23
переглядів: 1781
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-03-24 правда
Воювати проти іскандерів,С-400 "Тріумф",торнадо,Буратіно,з палками що залишив Янек-звичайно що подвиг й тимбільше що монголо-москалі похоронили як м.Дебальцево так й місцевих жителів 1000 осіб в підвалах,говорить про те що якщо 15.01.2015 року був підписаний акт про зупинку вогню,так що треба дотримуавтись,а тобуде з монголо московитими як вчинив Захар Беркут.

2015-03-24 парадокс
Дебальцево здали, аеропорт тоже. З поля бою втекли, техніку залишили. А тепер за це отримують героя, замість трибуналу. Як і на гражданці- хто мав більше вкрав той май у почоті, так і у армії- герої, а за що?. Страна дураков.

2015-03-23 чупа і попа
слава добровольцям міжгірського даунклуба

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.