«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Василь Губаль: Наша стратегічна мета – повністю перевести бюджетні установи Закарпаття на альтернативні види палива


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Василь Губаль: Наша стратегічна мета – повністю перевести бюджетні установи Закарпаття на альтернативні види палива

Під час сьогоднішньої прес-конференції голови Закарпатської ОДА Василя Губаля, серед іншого, йшла мова про відмову від використання газу для опалення в бюджетних установах, як реальний крок до енергонезалежності краю.
Так, у 2014 році Закарпаттю виділено субвенцію з державного бюджету у сумі 14 мільйонів 603 тисячі гривень. Кошти субвенції були розподілені між районами і містами області рівномірно, для здійснення заходів з енергозаміщення та енергозбереження, а саме облаштування твердопаливних котелень, які дозволяють позбутися використання газу для опалення.
За словами Василя Івановича, нині у 23 з 32 бюджетних установ області, які підпадають під дію програми, вже завершено роботи зі встановлення твердопаливних котлів та проведено їх запуск.
«Відтак за два з половиною місяці 2015 року кількість заміщеного газу склала 87,4 тисячі кубометрів, що за цінами 2015 року відповідає 727,3 тисячі гривень», - поінформував очільник краю журналістів.
Усього за опалювальний сезон 2015-2016 років у цих закладах кількість газу, заміщена альтернативними видами палива, сягне майже 210 тисяч кубометрів на суму понад 2 мільйони гривень, тобто можемо говорити про високу окупність заходів, які вжиті для енергозбереження.
«Тверде паливо, яке замінить оці понад 200 тисяч кубометрів газу, коштуватиме до 250 тисяч гривень. Таким чином, економія складе 1,75 мільйона гривень», - констатує голова ОДА.
Заходи з енергозаміщення та енергозбереження триватимуть і цього річ. Зокрема, на ці цілі обласною радою вже передбачено близько 36 мільйонів гривень. «Стратегічна мета – повністю перевести бюджетні установи Закарпаття на альтернативні види палива», - розповів керівник краю.
Довідково: У 2015 році для реалізації Програми переведення у 2012-2015 роках котелень бюджетних установ на альтернативні види палива обласною радою виділено 39 мільйонів гривень за які планується перевести на альтернативні види палива 93 котельні бюджетних установ області.
Крім того, до департаменту житлово-комінального господарства, будівництва та інфраструктури звернулися інвестори, такі як «Укртепло» (м. Київ), «Біотехнік» (м. Ужгород), ТОВ «Колбе Україна» (м. Київ), які готові вкласти власні кошти в переведення на альтернативні види палива котельні бюджетних установ області з великою потужністю.
Зокрема, Всеукраїнська теплогенеруюча компанія «Укртепло» готова інвестувати 50 млн. гривень в 2015 році з метою запуску котелень уже в наступному опалювальному сезоні.2015-03-18
переглядів: 1811
джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(21):

2015-03-25 очевидець
Бігар регіонал не дороги робить а металолом продає бо в Пилипці що заробив леві гроші вже пропив .

2015-03-24 Майбутня мама
Такі міфи ходят за роддом, що волосся встає, а ціни я поняла ростут з доларом, вибачте, Панове-лікаріяк кажете, "Ми взятки не береме се благодарність", лиш за що благодарити що подаякі ДОХТОРІ нерозуміє, що він там робит. Їх самих треба лічити в нарколога. Алкоголіки, взяточники, а не врачі

2015-03-24 Знаюча
Скільки там багато фахових лікарів в родомі ,відновилиб чесність справедливість в родомі.

2015-03-23 медбрат
що тепер вже лікарні хибить? Працюють чесно,взятки не просять,на роботу за гроші не всувають,ставку на чотири часті не ділять! А з роддомом ,як не крути,а проблема є. То ви прямо і зверніться до Плитана,хай розбереться,а ще ліпше Мандзюка з Чупом уповноважте-ті вже заскучали за свіжими розборками! Туди їх! У больницю,у саме пекло. Там їх з нетерпінням Царь чекає,що веде часний прийом у хірургії.

2015-03-23 чупа і попа
наш однопартієць курах навчив подлєглих май великі взятки брати чим плитан бере.

2015-03-23 Згіден
Вдані медустанові буде керівником жінка (лікар) м.Ужгород.

2015-03-23 Нарід
Та там вродомі нич нероблят тільки берут взятки ,жінки невитримоють бобори та виїжають за межі района де районне керівнийтво ,там пяні другі аферісти, самовзяточне відділення .ТЕРМІНОВО ТРЕБА ЗАМІНИТИ ВКЕРІВНИКА ВІДДІЛЕННЯ

2015-03-23 медсестра
пак плитана взяточника поклала народна рада піп і його пару придурків

2015-03-23 Шекета
По всіх відділеннях лікарні беруть тільки в родомі лікар ніколиб непозволив собі брати взятку.Нерузумію котра партія несе відповідальність за Плитана за то ,що беруть ще хуже.Нехай вчаться чесно працювати з родома .

2015-03-22 сморчков
піп продався регіоналам тепер усі бачили фото коло хреста

2015-03-22 грига
іване юровичу того підера треба атаманюка заберіть від нас у длг всі стали проти працівники а чому туй в лопушному ми маемо його терпіти невже нема кращоі кандидатури федора жабу хила поміняв на леднея молодого прекрасний лісничий а цього хуя польського неможете убрати чи чекаете поки він вас ненажене з хилою

2015-03-22 Прийшли до влади жиди
Ліс крадуть підараси,на уколах мясо імо,а пуля в лоб жид долар маніпулює .

2015-03-22 чупа і попа
кубики знаєте до кого на перевал треба везти. Час пішов. Слава Україні!

2015-03-22 ????
Кому хащу дале не дали що пише????

2015-03-22 лісник
Атаманюку не страшна прокуратура,він вітрить тільки силу людей тож час діяти всім,а там і піп поможе.Гниду геть!

2015-03-22 вітя грига
коби піп імився до нашого лісничого атаманюка юрка який уже на протязі двадцять років обкрадае нас в селі купуе дорогі джипи та будуе великі будинки своім дітям чому го барна непереведе в кантору оби мало там поробив чому ніхто із других лісничих так некраде цинічно як він у мене вкафе говорить пяний що він барну купив до семого роду де дивит прокурутура та міліція мій син та сват усьо видят що там робиться підер він кончений

2015-03-22 сава гітлеру
мандзюк ужеся імив до лісника з торуна когута пише за нього всяку херню навірно хоче знього вибити 20 кубов лісу патріот продажний

2015-03-22 прокурор
Дякую Вам, шановні торунці, за таку важливу інформацію, а то плиска маря мені доповідає що лише по одній фішці вивозять і відповідно мені платить відкат яе за одну, а не за три машини краденого лісу.

2015-03-22 люди торунце
шановний прокуроре звертаемося до вас із проханням навезти порядок із нашим крутим лісником когут іваном та його директором плиска маріею які с нас в с торун вирубують ліс в урочищі торунчик та гощовець а лопушному вже все вирубали руйнуе наші пасовища польові дороги і кожний день вивозять по три фішки лісу якщо ви нам недопоможете ми будемо звертатися до генерального прокурора про вашу відставку надіемося на вашу принциповість

2015-03-19 Сусід
Так Ізківський сільський голова Савчур вже давно перейшов індивідуально.Всі дерева що росли в центрі с.Ізок вирубав навіть і в рипах щовби зсунувся берег на дворогосподарства виборців й заготовив як альтернативне топливо так і дошки,поки має печатку вседозволеності,адже він держ.службовець 7 рангу.Коли кожен держ.службовець виріже весь ліс навкруги й тим програма по альтернативному топливу закінчиться,бо скільки треба чекати 100 років щоб можна повторити відповідну програму.

2015-03-19 чупа і попа
но і хто дає майбільший откат? слава україні!

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.