...

Закарпатська облрада попросила уряд збільшити мінімальні виплати


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Закарпатська облрада попросила уряд збільшити мінімальні виплати

Зважаючи на критичну соціально-економічну ситуацію, що склалася у країні, у зв’язку із девальвацією гривні, стрімким зубожінням населення, відсутністю належних заходів Уряду щодо виходу із кризи, обласна рада вирішила звернутись до Верховної Ради України щодо підвищення державних соціальних стандартів і гарантій для громадян України.
«Ми, депутати Закарпатської обласної ради VI скликання, – зазначається в документі, – стурбовані ситуацією, що склалася в Україні зі встановлення основних державних соціальних гарантій для громадян у поточному році, розмір яких перевищив межу, за якою виникає загроза життю та здоров’ю людини. Більшість високопосадовців при підвищенні цін на товари та послуги для населення декларують прагнення до Європейських соціальних стандартів. Але система соціальних стандартів включає також і доходи громадян. Загальний низький рівень доходів населення та натужний вплив інфляційного чинника – це саме та важлива проблема, на яку, на жаль, сьогодні мало хто із керівників центральних органів виконавчої влади звертає увагу.
За останні роки в Україні істотно змінилися величина та структура доходів і витрат населення. У структурі грошових доходів питома вага заробітної плати зменшилася. Залишаються низькими розміри пенсій, допомоги та соціальних виплат. Проте девальвація національної валюти призвела до різкого зростання цін на продукти харчування, енергоносії, комунальні послуги тощо».
«У зв’язку з розміром мінімальної заробітної плати та пенсії у більшості населення країни, – далі йдеться у Зверненні, – загальні витрати домогосподарств на продукти харчування, комунальні платежі, енергоносії, прямі і непрямі видатки перевищують 100% їх середньомісячних сукупних доходів, що свідчить про фактичне зубожіння. Випробування, які переживають сьогодні пересічні громадяни, зачіпають не тільки господарську систему, але і несуть потенційну загрозу для основного інституту соціальної організації – держави.
Величина реальних показників розвитку українського суспільства свідчить про ймовірні соціально-політичні наслідки, які можуть призвести до люмпенізації і маргіналізації суспільства, антагонізації соціальної структури суспільства та соціального вибуху».
Зважаючи на вище наведене, облрада просить законодавчо, з урахуванням рівня інфляції, збільшити мінімальні виплати.

Прес-служба Закарпатської облради2015-03-17
переглядів: 1483
джерело: Петканич Володимир

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2015-03-22 Василь
Я всіх купив стопанками і тих що клялися на біблії всі все здали раді своєї вигоди забули НЕБЕСНу СОТНю ,а Буришин просить мене дати гроші на дверку на автомобіль бо змушений тимчасово піти в підпіля з хащов.ОДНА ПАРТІЯ ЯКА НЕПРОДАЄТЬСЯ ЦЕ ЄЦ МОЛЮСЯ ЩОБ НЕВЗЯЛИ ВЛАДУ БО КИРДИК МЕНІ.

2015-03-18 правда
щур дав попови мандзюку 1000 дол і тот лжепатріот уже нічого некричить короче піп усіх крутит на гроші

2015-03-18 чупа і попа
з унітазом проблема вийшла. Його не було. А ми любиме про туалєтні теми говорити. Слава тупим популістим балогівцям. Взагалі народ за бидло считають такими зверненнями.

2015-03-18 Кажут
Майже всі з селишної ради депутати згідні були провести засідання по зверненню до КМУ як це зробив ЄЦ тільки василь був протів . СЛАВА ВАСИЛЮ!!!!

2015-03-18 Громада міжгіря
Вас. Мих люди за вас а сі поцоли най гавкают то йіх пояса робота! Дауни давай гайкайте ! Або скоро непонялисьте!

2015-03-18 Нарід
Сава обманщику Василю з золотим унітазом від яника,!!!!!

2015-03-18 дійсно що проблеми.
В Украіні в умовах феодальноолігархічного строю,який вичерпав себе повністю,коли вже все продано ,повинні бути зміни й папіки повинні піти в минуле як і комуністи,бо такий устрій Украіна не видержить.На зміна папікам повинні прийти інженери-механіки.

2015-03-18 люди
щуря василя в тюрму разом із його кришов русняком павлом

2015-03-18 Нарід
Василю обдуривисьнас з Яником,потім говоривись ,що за Яцинюка ,диви ,що знародом робит ,ану ти також звернися до КМу сесія,якщось небалабовка як ЄЦ

2015-03-18 чупа і попа
слава балогівським депутатам! Включаєме печатний станок! популізм у них в крові.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.