...

Наперекір Майдану: закарпатські дороги «вкрилися» набитими дощенту лісовозами


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Наперекір Майдану: закарпатські дороги «вкрилися» набитими дощенту лісовозами

У чому ховається причина такої активності «заготівлі» лісових ресурсів у краї?


Лісова галузь Закарпаття завжди була ласим шматком для очільників Закарпаття. Після подій Майдану головний лісник краю втік, а з приходом теперішнього губернатора на автошляхах Закарпаття у рази збільшилася кількість набитих дощенту лісовозів.

У чому ж причина такої активності «заготівлі» лісових ресурсів у краї? Мабуть, у тому, що минулої осені, трохи освоївшись на посаді, керівник області рекомендував Дежагентству лісових ресурсів до призначення на посаду головного лісника Закарпаття свого земляка Михайла Липчея. Останній — родом із села Рокосово, що на Хустщині. Трудову діяльність Липчей розпочинав із акціонерного колективного товариства "Хустський лісокомбінат" інженером-технологом, а через два роки очолив цей лісопункт. Керував "Хустським держспецлісгоспом".
Обидва підприємства за керівництва пана Михайла успішно збанкрутували, а їхні акціонери досі ходять по судах, вимагаючи хоч якихось компенсацій за розпродане майно підприємств та дивідендів.
До слова, перед призначенням на високу лісову посаду у середині листопада минулого року, Михайло Липчей мав ще один неоціненний досвід — працював заступником директора Закарпатського лісотехнічного коледжу, що у Хусті. На цій посаді «засвітився» у справі оббирання студентів-заочників, кілька разів затримувався правоохоронцями за отримання незаконної винагороди, а відтак — «виходив сухим із води».
Саме такого «успішного» керівника з-поміж десятків фахівців, які нині є у області, було рекомендовано на посаду головного лісника краю.2015-03-16
переглядів: 1579
джерело: "Вільне Закарпаття"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-03-23 хі хі
де наша хвалена самооборона?)))

2015-03-19 ОЧЕВИДЕЦЬ
Отець Федір ви збирайте до народу і захистіть ліс,і другі села підуть за вами,а звиртатись до державних злодіїв нема сенсу бо вони вори,і захищають ворів.

2015-03-19 отець федір
я вже звертався у всі інстанціі області про те що робить плиска марія із своіми лісниками когут іваном та белень василем які у с торун в урочищі торунчик гошовець самі рубають ліс і вивозять своею технікою ліс із села невже нема в районі правоохоронців які це свавілля зупинили коли вже насититься та дмитрівна

2015-03-17 чорнобиль
А це не той ліс що незаконно вирубав вчорашній вівчарь а зараз Ізківський сільський голова Савчур в центрі с.Ізки в би ся рипа зарвала та завалила на житлові будинки його виборців,вби ся його бояли.Чи сушить сухарі Савчур адже зараз не ті часи й буде відповідати за всі вчинки що натворив за період царювання в с.Ізки.

2015-03-16 чупа і попа
слава лісокраду буришину

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.