«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

В наших селах «заправлятимуть» старости


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


В наших селах  «заправлятимуть» старости

У рамках реформи з децентралізації на Закарпатті, як і по всій Україні, буде запроваджено інститут старост.


Про це заявив перший заступник глави адміністрації президента України Віталій Ковальчук,
передає прес-служба АП.

За його словами, відповідно до закону "Про добровільне об'єднання територіальних громад" староста обирається в селах і селищах рішенням місцевої ради на термін його повноважень і представляє інтереси мешканців села у виконавчому органі місцевої ради об'єднаної територіальної громади. Він також бере участь у підготовці бюджету громади в частині, що стосується фінансування програм на території відповідного селища.

"Так виглядає процес децентралізації. Наступним етапом має стати внесення змін до Конституції. Конституційна комісія, яка розроблятиме ці зміни, буде сформована найближчим часом", - повідомив Віталій Ковальчук.

Він також повідомив, що 12 березня був останній день, коли всі відповідальні організації могли подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу комісії.2015-03-16
переглядів: 2407
джерело: uzhgorod.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(28):

2015-03-20 До сала чупу
Нє-є,то сепаратисти глядали Деревляного і Тхіря, повіли,шо лиш ці два воняка достойні захищати руські

2015-03-19 жителі Лозянського
Лиш до того у Києві додумалися. У нас в Лозянському два в одном. І голова , і староста. Робить на державній службі , заповнює декларацію , а сам по 300 долларів бере за свадьбу , де старостит. Є тому докази - сотні відео. Заставляє людей нанимати лиш його , бо ніби потому будуть мати проблему.

2015-03-18 НП
Запмшись до Янчика на курси, може там навчишся писати, грамотєй.

2015-03-18 Ярема
А як круто я розвів даунраду не затвердивши йіх положення про даунклуб і тепер у пятницю так зроблю я пообіцяю а стицюнич опять встане та буде казати що ще не всі знайомі йому слова у тексті бо у нього 3-класи а вища освіта лева як у гнепи - гийзи! Як просто розводити полоумків!

2015-03-18 мент
народ бидло. кажу вам ответственно

2015-03-18 чупа і попа
з даунради осталися ми двоє. Більше нико не пише. Землячко, вернися!

2015-03-17 кат
щура василя івсіх рЕГІОНАЛІВ кришує заст прокурора області РУСНЯК ПАВЛО МИХ бувший касир генпрокурора пШОНКИ

2015-03-17 чупа і попа
ми два ідіота

2015-03-17 Думка більшості людей
Того попа та чупа скоро будуть за кожним углом пиздити та такзвані покращення для всіх людей які вони обіцяли сволочі.

2015-03-17 сала чупу
Інтересно що то за воєнні вчори били у адміністрації.Щось дуже звідали за Чупа.Вроді якісь гроші мав їм придати.

2015-03-17 Михайло
Сава щюрю!!!!!!!Одна біда скоро сяде за свої діяння і замебель 10 тисяч євро .

2015-03-17 лодарям члю
Щур дійсно газда.Він доказав усім,що може зробити і для себе і для громади.А декотрі лодарі не варті нічого ні собі ні людям.Лише обсирати на порталі можуть, і то вся писанина зводиться до того,що з неї пре лише зависть і то сексуального характеру.

2015-03-17 Свобода
Да, Криса газда, так собі "нагаздувати", то треба бути великою сукою.

2015-03-17 житель району
Щур то є хозяїн (газда) що-що а хазяйнувати він у районі знав. Той перестарілий "пансіонат" так званий у Колочаві він закрив, бо там у двох кімнатах дійсно проживало (бідувало) коло 20 людей бабів і дідів, яких обслуговували родичі Івана Ярма (не Яреми, а іменно ярма на шиї району), тому тото ярмо і став ворогом Щуря, бо він не воловчен так газдувати. То є мелочник, як і всі вихідці з Негрівця. Прості люди в цьому селі нормальні, я з ними працював, а як якийсь начальничок, то хоть із України тікай. Що сись ярмо, що той маркович майжень з одної тої (жіночої) випали. Одним словом НЕГРИТОСИ.

2015-03-17 Колочава
Дійсно вася щурь молодець закрив відділення для перестарілих бо дійсно там були умови як у концтаборі і поміг нашому худинцю відкрити садік на 2 групи із нормальним ремонтом та новим інвентарьом! Дуже правильне рішення ! Дійсно порядна людина . Я більш нич не знаю де є правда де неправда, но по цьому нашому садіку я зробив висновок!

2015-03-17 Анжеліна м.Жгород
Нам цікаво чи ЩУР цим займається професійна чи любительська діяльність ,скільки коштів бере напишить номер мобільного телеф його де його офіс.

2015-03-17 правда
І то всьо Щур зробив за свої кровні гроші, чи може бюджетні відмив?

2015-03-17 зависникам
якщо пишуть про людину значить працюе і робить на блого народу просто деяким Дурікам які в своему житті нічого незробили кроме коментарі писати і то так щоб ніхто небачив зависно а насправді вони в великому Страху і видно бояться цих людей можна поспівчувати Дурікам

2015-03-17 чупа і попа
хто не нероб - тот злодій.

2015-03-17 Правда
Василь михайлович дійсно порядна людина який ще зробив для всіх хворих відділення гемодіалізу в нашій больниці у міжгірю! Ви собі читачі та писаки не розумієте яка це була добра справа для хворих на гемодіаліз! А ви тут говорите всяку гидоту про нормального чоловіка! Що саме головне що всі лиш обіцяли а чоловік дійсно зробив ! Що би ви не писали і да же якщо б так було ги ви говорите хоть я знаю того чоловіка і у вашій брехні вижу тільки брехню . Люди добре памятають добрі справи щура в.м ! А ви писаки ліпше напишіть що ви зробили за рік керування у районі якщо не ви то ваші сьогоднішні пани????????????????? Знаєте що , ви не напишете нічого бо ваші нероби нічого путьового не зробили!

2015-03-16 МІЖГІРЕЦЬ
щур рЕГІОНАЛ коли був головою рда приватизовав шкільну бібліотеку аптеку стару пошту пекарню кочегарку ще хотів приватизовати будинок культури де його брат михайло щур із своєю братвою спеціально били вікна щоб купити забезцінь цю будівлю і ходили та хвалилися що тут буде діско білярд дівчата і так дальше таще хтось сміє писати що щур василь чесна та порядна людина то бандит номер один у районі

2015-03-16 Знаючий
Ти статисте недомотаний не знаєш та не говори! Де у твому списку садік у в. Лозянському при школі, де садік який поміг зробити щур у нас у в. Бистрому., де вул. Ольбрахта ., де всі без винятку сакіки які капітально відремонтовані у смт. Міжгірйі ., де 6 штучні футбольні поля у келечині , міжгірйі, пилипці, ...де шола в якій поміняли всі вікна у голятині та репинному. Це я сказав лиш про то що сам бачив і точно знаю а скільки роботи зроблено про яку я не знаю бо я тільки знаю про 2013рік ! . Я би на твому місті статисте тепер периписався на брехача і забив собі язик у гузицю! Вас. Мих Щур молодець ... Михайлович ми за вас!

2015-03-16 алея
А ти сам себе називаєш СТАТИСТ.Отак воно і є.Хтось хоть щось робить а хтось просто СТАТИСТ.

2015-03-16 СТАТИСТ
ДУЖЕ БАГАТО ГОВОРЯТЬ ПРО ЗДОБУТКИ ЩУРЯ . МОЖЕТЕ ПЕРАХУВАТИ ЗА МАЙЖЕ 10 РОКІВ-1.АЛЕЯ 2--- -.....3.ФОНТАН І ЦЕ ВСЕ........ТАК ДО2020 РОКУ БРУКІВКУ І ДО ВОКЗАЛУ ДОКЛАДЕ . А ТАМ І ПЕНСІЯ.СЛАВА СТАХАНОВЦЯМ ЩУРЯМ Т А ЩУРЯТАМ.

2015-03-16 Підказка
Вівчаря Савчура в АТО та й буде головов Міжгірсько РДА.Там ще таких дибілів не було.Як чудити так по повній.Два рази всереся а пак утікне десьтам в кущах відсидиться й прийде вже головов Міжгірськоі РДА.Хоть посміємося коли в чергу до нього будуть строітися втім числі й Субота.Бо м чув що Савчур Суботу грамоті учить,настанови дає,а хотіло би ся наоборот. Бо які інтереси у вівчаря із освітов.Коли він з освітою від коли по під стіл пішки ходив не дружить.

2015-03-16 Житель міжгіря
Щурь нормальний чоловік і тільки один він зробив для району дуже багато позитивного а це не любиться много Кому яремові і заячій губі марковичови і тому давнклубу тільки із за того 50 процентів коментарів про щура в. М і що саме головне люди нормальні за Василя пишут по суті вказуючи дійсно на нормальні поступки у репинному., лозянському., міжгірю., голятину., і так далі і це дійсно збудовано тавідремонтовано школи та фапи та спортивні майданчики а коли опоненти не мають на це аргументів то пишуть всяку єрунду та всяку нечисть! Люди за щура щоби ви не писали собаки ви а не люди! Після таких брехливих коментів!

2015-03-16 Изянин
При заповадженні інституту старост ,у рамках реформи децентралізаціі,повинно бути вказано що не інтереси громали староста представляє,а своі інтереси,своіх кумів і дівчат.на мою думку що громада й так на ладан дихать так щоще й воздержувати старост громада не видержить.Наоборот,в селі повинен бути один голова і все.напечатав й поклав печатку й підписав.Як це в с.Ізки.Вчорашній вавчарь Савчур один робить абілше нико.

2015-03-16 чупа і попа
ми готові

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.