...

Ужгород прощається з "Апостолом" Віталієм Постолакі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Ужгород прощається з

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття прощаються із командиром розвідувального підрозділу 128-ї гірсько-піхотної бригади майором Віталієм Постолакі.

Тіло офіцера 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади на псевдо "Апостол" після розшукових операцій тривалістю майже у місяць тільки вчора, попри загибель Віталія Постолакі під Дебальцевим ще 12 лютого, доставили з Дніпропетровська літаком в Ужгород.

Майже увесь цей час, через відмови терористів віддавати тіло полеглого, Герой перебував у статусі зниклого безвісти.

Врешті, після майже місяця переговорів та розшукових операцій та подальшого опізнання "Апостола" у морзі Дніпропетровська, тіло майора Віталія Постолакі, котрий майже з початку бойових дій на Сході країни був готовий їхати на фронт - втім, мобілізували його лише з третього разу - прибуло до Ужгорода, де його і поховають з усіма передбаченими почестями.

Сьогодні після полудня біля Закарпатського обласного музично-драматичного театру розпочалась громадянська панахида та прощання із загиблим. Струмок людей, які прийшли віддати останню шану Герою та схилити голову біля уквітчаної поминальними квітами домовини, не припинявся ні на секунду. Попрощатися з "Апостолом" прийшли родичі, бойові побратими, друзі, колишні однопартійці, представники волонтерських організацій та небайдужі ужгородці.

О 14.30 біля обласного музично-драматичного театру розпочнеться панахида за полеглим. Відтак, Віталя Постолакі супроводять для поховання на Пагорбі Слави.

Разом з тим, зважаючи на похорон Віталія Постолакі, в Ужгороді нинішній день оголошено днем жалоби.


Ужгород прощається з

Ужгород прощається з

Ужгород прощається з


2015-03-12
переглядів: 1151
джерело: Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.