...

У Берегові попрощалися із Олександром Товтом


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Берегові попрощалися із Олександром Товтом

9 березня у Берегові попрощалися із бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади, командира БМП Олександром Товтом, який загинув під Дебальцевим.

За побажанням батьків загиблого громадську прощальну церемонію у місцевому Будинку культури було відмінено. Бійця похвали на цвинтарі у мікрорайоні Буча за реформатським обрядом.

Провести в останню путь свого побратима прийшли бойові товариші Олександра, грав військовий оркестр, військові виконали три залпи у повітря.

Олександр Товт - четвертий боєць, якого втратило місто Берегово під час АТО на сході України. Йому було 44 роки. Вчився він у ЗОШ №2 з російською мовою навчання. Батьки працювали у геологоекспедиції. На похорон прийшла його перша вчителька Любов Михайлівна Орос, яка вже давно на пенсії.

"Троє загиблих за Україну берегівчан навчалися у школі №2, їх я добре знала, - розповідає вчитель української мови Світлана Чирибан. - Наприклад, Роланд Попович був дещо прагаматичним, чітко знав, що саме йому було потрібно - і казав, що буде відвідувати саме ті уроки, які йому необхідні. Був світлою людиною, яка нікому б навмисно не нашкодила. Можливо саме через цю свою довірливість і сталося непоправне на блок-посту...

Олег Тюріков - був своєрідним, інтелектуал - з освіченої родини. Мав багато ідей, але не знав як їх втілити у нашому маленькому містечку, і, мабуть, через це досить страждав. Тому і без роздумів поїхав в зону АТО, бо хотів відчути себе потрібним...

А Сашко Товт... Можна сказати, що ніколи не намагався бути якимось особливим, а навпаки непримітним, неконфліктним. Після школи ми з ним не зустрічалися. А ось тепер таке горе для всіх нас, для рідних..."

За неофіційними даними у роті 128-ї бригади, де служив Олександр Товт, під час відходу з Дебальевого - п'ятеро бійців загинуло та двоє віськових досі перебувають у полоні сепаратистів.


У Берегові попрощалися із Олександром Товтом

У Берегові попрощалися із Олександром Товтом

У Берегові попрощалися із Олександром Товтом


2015-03-10
переглядів: 1360
джерело: Мукачево.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.