...

Освіта - дзеркало нації, Чи так воно....?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Освіта - дзеркало нації, Чи так воно....?

Освіта - це знання, а знання це скарб. Це мабуть один з тих небагатьох безкоштовних сортів сирів, що не в мишоловці. Саме по собі слово "освіта" за своїм значенням несе в собі світло, освітлення, висвітлення тих знань, що допоможуть освітянам доцільно і єфективно використовувати іх в майбутньому. Та чи дійсно освіта безкоштовна матеріально, наскільки відносно цього "рентабельна" морально? Від дрібної корупції (про що ми будемо описувати в наступних публікаціях) до маніпулятивних властивостей оцінки та відповідних оцінювачів, що виступають посердниками не тільки між знаннями і освітянами, а і координаторами природнього відбору, який таким чином стає не зовсім природнім.
Від суб"ективності поглядів на ті чи інші факти до факторів ідеологічного впливу на вектор освітянства в майбутньому.

З огляду на результати проведеного моніторингу Програми соціально-економічного розвитку сіл Нижній та Верхній Студений Міжгірського району ми запланували проведення громадського моніторингу з питань рівня функціонування освітянської інфраструктури на території Міжгірського району.
В ході моніторингу будуть здійснюватися аналіз актів освітянських закладів та установ та їхніх посадових осіб на предмет того, якою мірою ці акти сприяють оздоровленні освітньої програми в Україні.
Буде вивчатися думка громадськості ,щодо ступеня задоволення станом виконання освітньої програми.
Хоча як ми вже описували про складності в отриманні відповідної запитуваної інформації від відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації, який очолює п.Олексієнко Надія Степанівна. Спочатку Надія Степанівна в листі № 01-18/923 від 16.11.2012 року відділу освіти вказала на необхідність перерахування на рахунок відділу освіти Міжгірської РДА за надання запитуваної інформації 1118,00 гривень, оскільки на її думку надання запитуваної інформації є платною. Але згідно Закону України "Про доступ до публічної Інформації", а зокрема ст.21 цього Закону інформація на запит надається безкоштовно, а в пункті 4 ст.21 цього Закону : "інформація, яка становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується". Можливо Надія Степанівна і не знала, чи можливо не хотіла знати, але з допомогою прокуратури Міжгірського району, якою було проведено перевірку вищевказаних порушень Закону України "Про доступ до публічної інформації" запитувана інформація все таки була надана, тим самим відновлені наші права як громадян. За наслідками перевірки п.Олексієнко Н.С. прокуратурою району внесені подання про усунення виявлених порушень(на підставі повідомлення прокуратури району за № 422-12/2674/вих.12 від 21.12.2012 р).
Згідно повідомлення прокуратури Закарпатської області за № 07/1-137-07(310) від 6.03.2013 року за результатами розгляду подання прокуратури району винних осіб відділу осіти притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Згідно Закону України "Про боротьбу з корупцією" державний службовець або інша особа, уповноважена на виконання функції держави, не має права відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації, надання якої передбачено правовими актами, умисно затримувати її, подавати недостовірну та не повну інформацію. Чи є дії посадових осіб відділу освіти Міжгірської РДА корупційними ми очікуємо отримати від органів правопрядку.
А Ви друзі як рахуєте?

Щубер Федір Дмитрович - голова координаційної ради ГФ "Апологет" по захисту громадського порядку і державного кордону.

Продовження читейте в наступних публікаціях.2013-05-22
переглядів: 1668
джерело: Щубер Федір Дмитрович

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-08-09 Учитель
Дуже неграмотно написано!

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.