«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Прокурорська перевірка «накопала» «лівий» експорт лісу із Закарпаття на мільйон гривень


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Прокурорська перевірка «накопала» «лівий» експорт лісу із Закарпаття на мільйон гривень


За це передбачено покарання до 6 років позбавлення волі.


Прокуратурою міста Ужгорода зареєстровано кримінальне провадження щодо службових осіб Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державного підприємства «Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики «Укрлісконсалтинг» за фактом зловживання владою та службовим становищем та службовим підробленням (ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України).

Як поінформував прокурор міста Ужгорода Іван Зарева: «Встановлено, що службові особи Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, всупереч інтересам служби, в інтересах третіх осіб, за попередньою змовою із службовими особами Державного підприємства «Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики «Укрлісконсалтинг», незаконно надали підприємцям можливість здійснити експорт сумнівної лісопродукції за межі митної території України за сертифікатами про походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій, які на день вивозу лісопродукції були вже анульовані, чим інтересам держави спричинили збитки на загальну суму понад 1 млн грн.
Прокурор наголосив, що своїми діями службовці порушили Закон України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів», постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження тимчасового порядку видачі сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» та Інструкцію щодо заповнення форми сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій. Вказані порушення кваліфіковано за ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України, а за це передбачено покарання до 6 років позбавлення волі.

Довідка:
ч. 2 ст. 364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.
ч.2 ст. 366 КК України - службове підроблення - складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.2015-02-24
переглядів: 2089
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2015-02-27 АТАМАНЮКУ
Шановні краяни де дивляться ваші очі? Скільки можна терпіти цей безлад в власних сімейних лісництвах.До яких пір вони будуть грабувати наш Міжгірський край.Чому сімейка до цих пір не відповіла за скоєні вчинки?

2015-02-27 люстратору
Люстраторе ти так нагаздувався із своїми революціонерами що скоро вас будут вішати.Правову оцінку народ уже вам дає.

2015-02-27 Люстратор
Пропонуємо чесно віддати награбоване в місцевий бюджет маєте короткий період часу(амістія) ми всіх Вас знаємо уразі проігнорування сушіт сухарі , незважаючи на заборони перевірок ,уже нарівні ОДА рорзроблено методику яка незабороняє дати кожному злодію правову оцінку,атакож невиключаємо конфіскація імущества.СЛАВА УКРАЇНІ.

2015-02-26 однокласник
нарешті старий латик повіз малого в психлікарню бо тот уже гет начав блудити

2015-02-26 Сусід
Чи поставитьна місце вчорашнього вівчаря а зараз голову села Ізки Савчура С.В. Серед біло дня зрізав смереки в центрі села ,що вби з далека не везти й зекономити на транспорт а над тим не подумав що рипа намокне й зсунеться на житлові будинки. А за що лісники одержують заробітну плату та прокуратура. Революція гідності щене дійшла як до прокурорівтак і лісників.Хіба підутьта пні повикорчовують.

2015-02-26 атаманюк
ми з вишневским возоли і будемо возити за кордон кругляк бо ми поляки того варті

2015-02-25 на всю округу
Ізківський сільський голова Савчур С.В. вирубав ліс в центрі села Ізки ,й таке не утайиш.Адже завтра можливий зсув берега нв житлові будинки. Всі бачать й возмущаються а прокуратура якби вімовчується. Чому така позиція-всім відомо.

2015-02-25 правда
Зірве прокуратура кувш конкретний,мало не покажеся.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.