...

Бескидський тунель будуватимуть 3 роки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Бескидський тунель будуватимуть 3 роки

Тож, якщо йтиме все за планом завершити об’єкт заплановано у 2016 році. Про це у вівторок, 21 травня, розповів начальник дирекції з будівництва Бескидського тунелю Володимир Харлан під час зустрічі з головою Закарпатської обласної адміністрації Олександром Ледидою.

Минулого тижня під час чергового засідання Закарпатської обласної ради депутати надали спеціальний дозвіл на користування надрами на території Скотарської сільської ради, що у Воловецькому районі. Це одна з необхідних умов для початку будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю.

– Проект фінансується ЄБРР та за кошти залізниці. Він уже пройшов необхідні експертизи в Києві. Ми узгодили проект у Міністерстві транспорту, «Укрзалізниці» та на науково-технічній раді Мінрегіону. Наразі чекаємо погодження від Мінфіну та Мінекономіки. Будівництво тунелю плануємо виконувати з використанням сучасних австрійських технологій, – розповів Володимир Харлан.

Під час будівництва частково вантажопотік буде переведено на ділянку Львів-Сянки-Ужгород. Це стосується великогабаритних вантажних потягів. Пасажирських поїздів обмеження не стосуватиметься. Старий тунель буде законсервовано. Він служитиме евакуаційним виходом у разі непередбачуваної ситуації (з’єднуватиметься зі старим переходами).

Наразі виконуються підготовчі роботи на території Львівської та Закарпатської областей .2013-05-22
переглядів: 797
джерело: прес-центріЗакарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.