...

У Хусті прощалися з Михайлом Печункою, що поліг на війні з Росією на Донбасі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Хусті прощалися з Михайлом Печункою, що поліг на війні з Росією на Донбасі

Хуст у жалобі. Сьогодні тут прощалися із першим загиблим в АТО місцевим жителем - 37-річним сержантом, кулеметником-розвідником 4-го взводу 30-ї танкової бригади Михайлом Печункою.

Боєць загинув 6 лютого під час виконання військових обов'язків у Станиці Луганській на cході України.

Сотні людей зібралися біля пам`ятника Шевченку, аби віддати шану загиблому і провести його в останню путь. З прощальним словом виступили в. о. військового комісара Хустсько-Міжгірського об`єднаного міського військового комісаріату Ігор Жуков, міський голова Володимир Кащук, голова Хустської РДА Михайло Пристая, депутати міськради та громадські активісти Олександр Анишинець, Михайло Джанда та інші. Присутні хустяни не стримували сліз.

- Наше місто сколихнула жахлива звістка - смертю хоробрих поліг наш земляк. Це перша важка втрата міста над Тисою. Михайло був енергійним, веселим молодим чоловіком, котрий мав багато планів на майбутнє. Ми з ним спілкували у вересні під час його двотижневої відпустки. Казав, що неодмінно повертається в АТО, адже головним своїм обов`язком вважав захист Батьківщини. Був справжнім патріотом, - поділився міський голова Володимир Кащук. - На сесії міськради приймемо рішення щодо заснування в Хусті алеї Героїв, і назвемо вулицю іменем нашого захисника. Це найменше, що можемо зробити для нього. Пам'ять про хороброго земляка житиме вічно в серцях вдячних хустян, адже своє життя він поклав на вівтар за мирне небо над нашими головами.

Після панихиди-реквієму військові на руках через живий коридор віднесли побратима до Собору Вознесіння, де й відспівали бійця. Поховали Героя на місцевому кладовищі.

Всі витрати з організації похорону взяла на себе Хустська міська рада.


У Хусті прощалися з Михайлом Печункою, що поліг на війні з Росією на Донбасі

У Хусті прощалися з Михайлом Печункою, що поліг на війні з Росією на Донбасі

У Хусті прощалися з Михайлом Печункою, що поліг на війні з Росією на Донбасі


2015-02-15
переглядів: 2231
джерело: Голос Карпат 14 лютого 2015р.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-02-18 Яночка
Героі не вмирають Слава Украіні Героям слава

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.