...

Формується волонтерська сотня психологів і психіатрів.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Формується волонтерська сотня психологів і психіатрів.

Увага! Увага! Увага!

Мукачево оголошує про формування на Закарпатті волонтерської сотні психологів і психіатрів, які спеціалізуються на посттравматичних синдромах у бійців, які брали участь в бойових діях. Вони повернуться додому з Перемогою, але принесуть війну у своїх душах і серцях. Гнів, біль, вибухи емоцій, безсонні ночі і марні дні, скандали у сім”ях, алкоголізм, розлучення, суїцид. Ми повинні про це говорити і повинні вміти це попередити. Наш обов”язок перемогти ту кляту війну не лише на нашій землі, а й всередині наших Героїв! Крім того, цей проект дозволить згуртувати фахівців, які зможуть надавати грамотну і професійну допомогу сім"ям загиблих воїнів.
Ініціатором проекту “Допоможи Герою” стала наша землячка Lyudmyla Meteleshko, яка нині проживає і працює у Швейцарії. Свою підтримку вона пропонує у форматі волонтерської допомоги нашим лікарям та психологам
Людмила Ермінівна, активний співпрацівник волонтерського руху Базельського осередку у Швейцарії, ініціює одразу декілька волонтерських проектів по соціальній та психологічній реабілітації військовослужбовців-інвалідів, які повернулися з зони АТО, а також інформаційної підтримки лікарів та психологів України у боротьбі з посттравматичним стресом у військовослужбовців та поранених.
У рамках ділової подорожі по Україні буде надана безкоштовна теоретична та практична підтримка лікарям рідного Закарпаття.
План пропонованих на Закаратті занять, які пройдуть на початку березня.
Теорія 4 години:
1.Класифікація, симптомокомплекс та його динаміка включно змінення нейрофізіологічного коррелату.
2.Лікування ПТРС - основа.
3. Представлення двох ведучих концепцій- когнітивної та EMDR терапій.
Практичні заняття 4 години:
1.Побудова відносин з пацієнтом з ПТРС.
2.Перевірка суіцідальності.
3.Психоедукація.
4.Практичні тренування по зниженню напрягу в структурах страху, різноманітні інструменти боротьби з внутрішньою агресією, реструктування психотравми, інтеграція психотравми .
Людмила Метелешко закінчила УжДУ, працювала лікарем-реаніматологом у різних місцях колишнього РС, досвід роботи у місцях природних катастроф (Спітак, Ленінікан), с жертвами бомбардувань ( Карабах). 15 років проживає у Швейцарії. 10 років працює психіатром. Спочатку у ведучих університетських клініках ( Берн, UPD Waldau, Базель, UNI Spital Basel), а на даний час - у власній практиці з двома підлеглими-психологами. Спеціалізація -посттравматичний стрес. Вищу психологічну освіту здобула у Швейцарії та Німеччини. Володіє інтернаціональним титулом лікар-психіатр, Фахівець з психіатрії та психотерапії ( FMH Psychiatrie und Psychotherapie).
Мукачівське крило "Руху Підтримки Закарпатських Військових" долучається до проекту "Допоможи Герою" й усіляко сприятиме втіленню у життя цих вкрай важливих ініціатив. Усі подробиці можна уточнити у Людмила Колядка , яка щиро відгукнулася на пропозиції співпраці і займається організаційними питаннями з підготовки тренінгів.
Слава Україні!2015-02-14
переглядів: 1647
джерело: Наталья Зотова. Кореспондент 1+1. Фейсбук

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-02-14 фейсбук
алкаш обратно воює з зеленим змійом. матюкаєся у коментарях.

2015-02-14 Маріанна
Шекета гет уже здурів сякоє писати.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.