...

У закарпатського нардепа Ланя рекордна кількість помічників


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У закарпатського нардепа Ланя рекордна кількість помічників

Закарпатець Михайло Ланьо має найбільше помічників у нинішній Верховній Раді -- 28!

Як повідомляє сайт Prozak.info, рух "Чесно" почав відслідковувати не лише депутатів Верховної Ради, але і їхніх помічників.

"Згідно з розпорядженням голови Верховної Ради, на сайті ВРУ почали оприлюднювати помічників кожного народного депутата.

Рух "Чесно" має намір прослідкувати, хто ж ці помічники у депутатів.

"Навіть на перший погляд є цікаві спостереження: так, 22 народним депутатам вистачає одного помічника, а от у депутата групи «Воля народу» Михайла Ланя їх аж 28. Однак це лише інформація, що лежить на поверхі. А насподі – нестандартні факти з біографій помічників, їхнє політичне минуле, і ще багато цікавого", заявляє "Чесно" і обіцяє незабаром оприлюднити, кого собі беруть в помічники українськи нардепи.

Як відомо, Михайло Ланьо, у минулому скликанні був депутатом Верховної Ради у фракції Партії регіонів. На останніх виборах до парламенту він йшов самовисуванцем по округу №70 з центром в Сваляві і набрав 36,7% голосів. Його найближчий конкурент головний лікар Ужгородської міської клінічної лікарні Іван Курах набрав 29,1% голосів", -- пише ProZak.2015-02-05
переглядів: 2584
джерело: http://www.clipnews.info

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-02-06 питання
Мандзюк з Чупом дали хоть пару дощок другим клуберам? Плиска інтересувалася.

2015-02-06 хотьшо
народний депутат України має право на 31-го помічника. Оплачуваною є робота тільки 4-ох, інші 27 працюють на громадських засадах і не отримують від держави ні копійки. Складається враження що в нашій державі настільки все спокійно, що уже нема про що писати. Чому Росадо не пишеш як позавчора в обласному центрі майдауни між собою стрілялися? Стидно про таке писати?

2015-02-06 правда 2
і щур деревляний навірно помочник чмирь

2015-02-05 правда-1
Який ланьо, такі і помічники!!! Жирують за народні кошти.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.