...

Обласне керівництво попереджає про реформи в освіті і медицині. Це серйозна зміна підходів.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Обласне керівництво попереджає про реформи в освіті і медицині. Це серйозна зміна підходів.

Сьогодні губернатор Василь Губаль заявив про підготовку до оптимізації закладів охорони здоров’я та освіти.
«Як би ми не говорили про свою медицину, але вона – платна. І цей факт, який давно треба визнати. При цьому є багато випадків, коли працівник медгалузі працює на 0,25 ставки. Це уже приклад корупції. Я буду пропонувати тим керівникам, які очолюють заклади охорони здоров’я різного рівня підпорядкування зробити невелику ревізію. Перед тим, як ми будемо аналізувати їхні бюджети. Це стосується і закладів освіти. Коли почнемо – будемо говорити більше ,з тим, аби налагодити якісну роботу – надання послуг людям – без зловживань. І робити ставку на професіоналів, а не поширювати схеми",», - заявив Губаль.
Керівник краю зазначає: " У цих реформах ми повинні проявити жорсткість – для того, аби нарешті досягти результату. Водночас, звісно, не рубатимемо з плеча", - акцентує очільник області.
Василь Губаль говорить: "Ведемо мову і про експериментальне запровадження страхової медицини. Вивчаємо перспективи і те, як це здійснити, спочатку в окремих закладах. Я запросив фахівців – найвищого рівня – дати пропозиції. Працюють і народні депутати. Поки що, сьогодні, конкретного рішення з цього приводу немає, але є ініціатива і намір рухатися саме в цьому напрямку. Я думаю, що не варто чекати директив про реформи зверху – уже слід працювати".
Що ж до галузі освіти, то голова ОДА так окреслив наміри втілювати реформи: "Є багато закладів, які потребують оптимізації. Йде мова і про позашкільну освіту. Я би дуже хотів, аби і функціонування загальноосвітніх закладів, і гурткова робота були якіснішими – мали ліпші можливості, надавали кращі послуги. А часто бачимо таке: у різних населених пунктах мережа ніби однакова, а результати різні. Будемо регулювати. звісно, розуміючи, що в цій сфері треба діяти дуже обережно і - радячись із фахівцями".
Василь Губаль повідомив, що в найближчий час відбудуться колегії галузей охорони здоров'я та освіти при голові ОДА – саме стосовно реформи в цих сферах.


Обласне керівництво попереджає про реформи в освіті і медицині. Це серйозна зміна підходів.


2015-01-28
переглядів: 1631
джерело: Голос Карпат

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-01-29 цікаво
А де пропали дебіли районні чиж палапа та латик

2015-01-29 Реклама Студений.
Хто хоче купити Землю,звертайтесь Сільська-Рада Студений,підходимо до Славця.!Увага прийом краденої деревини,Смерека Пелорама Лехман,підходимо до Кришінця,350-;500 грн куб,без документів,розрахунок на Пелорамі,ми чекаєм Вас.

2015-01-29 Голос з Студеного Карпат
Студений зелений був колись,бескіди смерекою цвіли,Губаль був тоді дітина,коли діди садили дуба,роками плекали зелений ліс,голос карпат до серця плив. А теперь Голос нетой ,це голос вора лісника,бо він так рано збудуна,по горах ходить аш трясеться,рубає ліс немає серця,його заставила держава,вони походят з самого ада. З низу кречить Марія Плиска,це медсестра вора лічилка,вона зелена немов смерека ,та що казати позбулась серця.

2015-01-29 мичання клубера
свиснете в гузицю. Свиснулисьте Дербаку - свиснете і Плисці!

2015-01-28 Стон Карпат
Голос Карпат чути Губалю як плачуть,нема води Смереки сохнуть,бо Дияволиця Плиска Маря,полонила з лісниками,хоче Голос стону, хоче ,бо вона з ПЕКЛА З ЛІСНИКАМИ.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.