...

Не ведіться на обіцянку зробити біометричний паспорт «швидше й по блату


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Не ведіться на обіцянку зробити біометричний паспорт «швидше й по блату

Навколо цих документів і надалі триває ажіотаж. Чи варто на нього вестися?
Як відомо, з 12 січня підрозділи міграційної служби України розпочали прийом заявок на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, який містить у собі безконтактний електронний носій – простіше кажучи, чіп. «Закарпатка» неодноразово надавала роз’яснення з цього приводу, та все ж питань ще надходить чимало. Найгостріші роз’яснює перший заступник начальника ГУДМС України в Закарпатській області Олександр Бердар.

Зі слів О. Бердара, найперше й найголовніше, що турбує краян, – термін дійсності старих паспортів. «Наголошую, що всі закордонні паспорти, отримані до січня 2015-го, будуть дійсні до кінця зазначеного в них терміну дії, – коментує перший заступник начальника. – Немає ніякого сенсу «штурмувати» підрозділи ДМС, оскільки немає вимоги терміново змінити старі паспорти на нові. Ще одна помилкова думка – багато хто вважає, що «біометричний паспорт із чіпом» уже зараз, одразу після отримання, дасть право на безвізове відвідування Європи. Але це не так: із біометричним пас­портом, але без візи країни, яку ви маєте намір відвідати, за кордон не пустять!»

О. Бердар наголошує: можливість в’їжджати до Європи з біометричним паспортом і без візи – це тільки перспектива. Для повного функціонування такої системи, окрім наявності паспортів, необхідно обладнати основні пропускні пункти на кордоні так званими «електронними воротами». Цього поки що немає. Та й загалом, навіть якби було обладнання, воно нічого не дасть без принципового рішення запровадження безвізового режиму. А такого рішення немає. Попередньо, в травні 2015-го в Литві мають тільки обговорюватися перспективи такого кроку та якісь терміни.

На питання журналіста, чи із вве­денням у дію нової робочої­ станції роботи додалося, М. Бер­дар відповів: «Звичайно. Виникає низка технічних нюансів, пов’язаних, наприклад, із високою чутливістю апаратури. Один із прикладів – людина довгий час працювала з агресивним середо­вищем, яке роз’їдає шкіру. Зісканувати її відбитки пальців у такому випадку вийшло не з першої, і навіть не з десятої спроби. А черга тим часом чекала... Тому загалом спрогнозувати потік громадян майже нереально. У середньому зняття інформації та оформлення однієї людини займає 20–25 хвилин. Але це коли не виникає складнощів... Плюс виробничі нормативи – так, працівник після 2-х годин роботи за комп’ютером повинен 15 хвилин відпочивати».

Загалом, зі слів М. Бердара, щоб знизити ажіотаж, який виник навколо питання виготовлення паспортів із біометричними даними, потрібно скоріше встановити робочі станції в районах. Над цим наразі триває робота. Так само паралельно співробітники ДМС роз’яснюють громадянам, що поспішати нікуди не треба, ніяких переваг від паспортів із електрон­ними пристроями в найближчому майбутньому не передбачається.

І важлива інформація для громадян: останнім часом в Україні активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення біометричного паспорта або ж узагалі оформити цей документ. «Розцінки на послуги таких посередників коливаються від 1000 гривень і вище. Закінчується це, як правило, в кращому разі звичайним оформленням документа в міграційній службі у встановлений термін, в гіршому – втратою коштів», – каже О. Бердар і додає: «Пам’ятайте, жодна організація в Україні, крім Державної міграційної служби, не має повноважень щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон».2015-01-26
переглядів: 2262
джерело: Ольга Поштак

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-01-28 Синевирці
Іван Катин такий самий дебіл і алкоголік як і Куруци батько з сином паспортником .

2015-01-27 Катин Магазиньош.
Нічого Правий сектор вже знає про його діла...А Куруц С.А.-це просто дебіл, і алкаш..... Успіхів тобі у роботі, на заробітках, і чекай гостей у (ПАСПОРТНОМУ СТОЛІ))Жінці шалаві привіт передавай.

2015-01-26 іван Катин
в Синевирі до будинку де проживае Куруц С нач паспортного столу люди займають чергу з ночі щоб домовитись з цим неуком Куруцом щоб він виписав їм паспорт по блату. і ціна в нього як він каже символічна лиш 2000 тис гривень. цей урод безграмотний який невміе правильно написати і свою фамілію каже що всю долю йому треба поділити нач міліції а другу передати в Ужгород начальству, немае порядку в паспортному столі а ви хочете щоб порядок був в державі коли такі дурні як Куруц при владі

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.