«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Тарифи на газ для закарпатців знову зростуть


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Тарифи на газ для закарпатців знову зростуть

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ), у першому кварталі 2015 року здійснить перегляд цін на природний газ для споживачів. Блакитне паливо подорожчає для населення не на 50%, як це планувалося у травні 2014 року, а швидше за все, у декілька разів.

Такі заходи будуть здійснені регулятором з метою зменшення дефіциту НАК «Нафтогаз України», що торік становив 100 мільярдів гривень. Цьогоріч дефіцит обмежили 30 мільярдами, які потрібно буде дотувати із державного бюджету. Враховуючи скрутну політико-економічну ситуацію в країні, дотувати цю компанію вже нема як. Тож найпростіший спосіб покрити всі негаразди – підвищити ціни на природний газ для населення.

Раніше Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що необхідно прискорити приведення енерготарифів до ринкового рівня. Крім того, він зазначив: під дотації, які уряд передбачить для незабезпеченого населення України у зв’язку із зазначеним підвищенням, може потрапити від 15 до 20 мільйонів громадян.

Відповідна норма закріплена Законом про державний бюджет на 2015 рік, опублікованим у газеті «Голос України» від 31 грудня, і була відсутня в первісному законопроекті, внесеному урядом до Верховної Ради 22 грудня. Коли саме та на скільки підвищать ціни на газ, стане відомо, швидше за все, в кінці січня, коли в Україні завершить свою роботу місія МВФ.2015-01-26
переглядів: 945
джерело: http://transkarpatia.net/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.