...

На Закарпатті під час робіт у лісі загинуло двоє чоловіків


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті під час робіт у лісі загинуло двоє чоловіків

Сьогодні, 26 січня в с. Гараздівка Берегівського району на лісоповалі стався нещасний випадок - дерево впало на працівника і смертельно розтрощило йому голову.
Даний випадок розслідуватимуть фахівці територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Закарпатській області.

Ще один нещасний випадок зі смертельним наслідком стався раніше, минулої суботи в урочищі Рафайлово Мукачівського лісництва.Під час звалювання дуба отримав смертельні травми лісоруб підприємства «Мукачівське лісове господарство» Бейла Т., 1983 р.н.

Для спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Закарпатській області створена комісія.2015-01-26
переглядів: 1421
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-01-27 Народна-Рада
НАЙ ПРІЙДУТЬ ПІДГОТОВКУ У МІЖГІРСЬКОМУ-РАЙОНІ. Там уже діти бігають з бензопилами,це є профісіонпльна підготовка,з розкрадання лісу!!!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.