«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Закарпатті призначено 8 "нових" міських та районних прокурорів (ОФІЦІЙНО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті призначено 8

Сьогодні, 26 січня, колективу прокуратури області представлено нового заступника прокурора області Івана Шимона.
Народився Іван Шимон у селі Данилові, що на Хустщині. У 2002 році закінчив Ужгородський національний університет, а згодом розпочав працювати в органах прокуратури.

Працював на різних посадах в Закарпатській та Львівській областях, також тривалий час обіймав посади в Генеральній прокуратурі України.

Остання посада Івана Шимона перед призначенням заступником прокурора області - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.

Разом з тим, наказами Генерального прокурора від 22 січня проведено ротації в районних прокуратурах.

Зокрема, Івана Зареву призначено прокурором міста Ужгорода, Сергія Зовдуна - Хустським міжрайонним прокурором, Юрія Беламута – прокурором Виноградівського району, Олега Опішняка – Іршавським районним прокурором, Олександра Братюка – прокурором Мукачівського району, Івана Лендєла – прокурором Воловецького району, Костянтин Цап - очолив Міжгірську районну прокуратуру, а Владислав Братюк – прокуратуру Берегівського району.2015-01-26
переглядів: 1960
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської област

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2015-01-27 Васі
Не переживай. Цап то є тертий калач. Уже одною даунською писулькою гузицю підтер.

2015-01-27 Вася
У даунів нова жертва, новий прокурор району

2015-01-27 Вор
Від коли Голова Славець у Студеному,пак відтоді і масово крадуть ліс,і відкрили воровську пелораму,пак оби лим працьовала на Славця В.

2015-01-27 клуберам
пишіть свої кляузи дале. Цапу і наступним 50 прокурорам можете свиснути в гузицю. Ви все будете даунами а они все будуть прокурорами))) Ахахахахаха)

2015-01-27 ПРОКУРОР
Я НЕШУТКУЮ НА ПОПАЖАННЯ ПОПЕРЕДНИКА НЕЗВЕРТАЮ УВАГУ БУДУ ПРОВОДИТИ ПЕРЕВІРКИ ХТО МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ДЕРЖ ,КОШТІВ ,ВСІ НЮАНСИ ЗНАЮ. ПРОШУ ДОПОМОГУ У НАРОДУ ЗВЕРТАЙТЕСЯ .

2015-01-27 Акція.Студений,Лісоматеріали!
Прийом краденої смереки н.Студений! Наша Пелорама 15 років принимає крадений ліс,!!! Привозьте ми вас на місці розрахуєм 350-450 куб грн.! Звертайтесь в Студеному до Кришінця,або Лехмана,адміністрація Пелорама іде Вам на зустріч.Наші партнери це Лісники Н.та В.Студений,Грига І,Пуйо В,Боричок В.Щерба В,Янчик Т,дякувавти лісникам вони нас снабжають багато,баго років.Ми Чекаєм Вас !!!!

2015-01-27 Цап Констянтин.
Я пересмотрю все пелорамі, што пеляють деревену.

2015-01-26 хі хі
пропали дауни з порталу. Страх їх імив великий.

2015-01-26 Цікаво
Кого типирь дауни будуть зайобувати своїми бідами, Зовдун пішов працювати у нормальний район, а даунбанда залишилася даунбандою...!

2015-01-26 ЩУР
МЕНІ ХАНА НАРОДЕ СПАСИ МЕНЕ СЛАВА УКРАЇНІ

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.