...

Звернення до закарпатців начальника УМВС Закарпаття


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Звернення до закарпатців начальника УМВС Закарпаття

Шановні жителі та гості Закарпаття! Ситуація в Україні сьогодні вкрай складна. Як наслідок, усім нам слід згуртуватись і посилити боротьбу зі злочинністю та антиукраїнськими проявами.
В державі триває мобілізація до війська. Вимагаю від працівників органів внутрішніх справ, у межах наданих нам законом повноважень, надавати допомогу працівникам військкоматів у проведенні мобілізації до війська, згідно з Указом Президента України.

Весь особовий склад міліції переведено на посилений варіант несення служби. Буде збільшено кількість та щільність патрулів на вулицях. Прошу громаду зрозуміти, що міліція діє з метою охорони громадського порядку, захисту держави, збереження миру та спокою в українському суспільстві.

Шановні закарпатці та гості нашого краю! З порозумінням ставтесь до перевірки документів і до роботи міліції загалом. Адже ми спільно працюємо задля захисту Української держави від підступного ворога.

Слава Україні!


З повагою начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич2015-01-26
переглядів: 1151
джерело: СЗГ УМВС України в закарпатській області.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-01-27 Народна-рада
пак то міліця з воєнкоматом будут ходити роздавати шенгенські візи. Сміло відкриваєте двері.

2015-01-27 Народна-Рада! Звернення до УМВС!
Звернення до начальника УМВС в Закарпацькі області полковника міліції Сергій Шаринич!Шановний п.Шаринич!Народна-Рада звертається до Вас перевірити разом з прокуратурою,та СБУ,у Мжгірському р-н всі Лісові господарства,та пелорами,а также ми вимагаємо відправити злодіїв лісників у АТО,вони є профісіоналами,за час свого перебування вони прійшли воєнну підготовку,з повагою Міжгірська Народна-Рада!!!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.