«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Закарпатські сусіди безжально рубають ліс!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Закарпатські сусіди безжально рубають ліс!

Правоохоронці виявили незаконну вирубку лісу у великих масштабах в Старосамбірському районі Львівської області. Про це розповіла начальник відділу зв'язків з громадськістю головного управління МВС Львівській області Світлана Добровольська.
Як повідомляється, з ініціативи місцевої громади 13 січня на місце виїхала комісія у складі керівництва районних органів місцевого самоврядування, керівництва районної прокуратури та міліції. Тільки після цього відкрили кримінальне провадження.
«Сільський голова звернувся в Старосамбірському райвідділ і повідомив про те, що, на думку громади відбувається незаконна вирубка в лісі біля с. Дністрик. На місце виїхали правоохоронці, які встановили, що дійсно відбувається вирубка лісу. Вони також виявили в полі складену деревину. Орієнтовно 1300 м3», - розповіла вона.
В результаті, за фактом незаконної вирубки лісу було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 КК (незаконна порубка лісу). Розпочато розслідування. Правоохоронці перевіряють, хто причетний до цього злочину.
Місцеві громадські активісти написали лист до народних депутатів, щоб ті тримали ситуацію під контролем і винним не вдалося уникнути відповідальності.
Раніше повідомлялося, за фактом порушень в ході виборів до ВР відкрито понад 440 кримінальних справ.2015-01-15
переглядів: 1328
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.