Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

У Мукачеві попрощалися з Сергієм Вербицьким


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Мукачеві попрощалися з Сергієм Вербицьким

У 38-летнего прапорщика 128-й отдельной механизированной горно-пехотной бригады осталась жена и 2 сыновей.

Поминальное прощание с солдатом прошло во вторник, 13 января на центральном кладбище.

Отправил поминальный молебен священник местного римо-католического собора.


У Мукачеві попрощалися з Сергієм Вербицьким

У Мукачеві попрощалися з Сергієм Вербицьким

У Мукачеві попрощалися з Сергієм Вербицьким


2015-01-13
переглядів: 1684
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-01-14 жителька
Варбицький служив у 128-ій бригаді. Ці хлопці контрактники і не можуть порушити присягу. Жиди їх послали у саму мясорубку. Шкода рідних, майдауни наскакали їм горе таке.

2015-01-14 Ярема І В
хто з мечем на Донбас прийшов той і від того і ----------

2015-01-14 правда.
Сергій Вербицький віддав найцінніше-життя.Долею сім"і повинна опікуватися держава,як тепер буде виживатисім"я героя без кормильця,голови сім"і .Чи не буде сім"я Сергія Вербицького із баригами (можновладцями ),які будуть висловлювати знамениту й заізжену фразу : "Ми його туди не посилали.А хто його послав хай Вам і допомагає.Адже вчора по каналу ТВі було оприлюднено що вже 200 посвідчень було видано баригам,або можновладцям які й близько не були біля АТО а деякі з них щоб уникнути люстраціі,переважно прокурори біля АТО займаються в спортзалах числяться ,а в бойових діях не приймають участь,щоб отримати посвідчення пільговика.Чомуне візьмена себе зобов"язання правий сектор й контролірує видачу а не бариги теперішньоі влади ,посвідченьта опікування за сім"ями загиблих.А також чибудуть вигнані як паршиві щенята ті які незаконно видали посвідчення учасника АТО й 10 років не будуть барижнічати у владних структурах.Доки можна владі ставити на відповідальні посади своіх бариг.Ставте із сичла учасників АТО,які інваліди й зможуть видавати посвідчення. Слава Украіні.Смерть ворогам!.Смерть баригам чинноі влади що допустила видачу лівих посвідчень учасників АТО. А скільки плсвідчень буде видано пізніше.Адже Чорнобильська трагедія відбулася 28 рокув тому а кількість чорнобильців з кожним роком збільшується й доступу до списків заборонено.Відкрийте спискичорнобильців й чорнобильці покажуть хто був а хто ні.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.