«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Душа закарпатського Героя відлетіла у вічність...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Душа закарпатського Героя відлетіла у вічність...

На Мукачівщині попрощалися з бійцем «АЙДАРУ»

Олег Сидор загинув під час обстрілів на Луганщині

Сьогодні у селі Коноплівці Мукачівського району відбулась церемонія прощання з загиблим командиром одного з підрозділів батальйону “Айдар” Олегом Сидором (позивний “Скіф”). Провели героя в останню дорогу рідні, близькі, друзі, знайомі та бойові побратими, пише «Панорама Мукачева».

Розпочалась церемонія з трагічної пісні “Пливе кача…”, яка стала символом Майдану. Опісля побратими по батальйону виконали пісні в пам’ять про загиблого закарпатця, а також розповіли про мужність і відвагу командира.

Традиційно, відбувся і прощальний молебень, який відспівали представники духовенства. Поховали героя на сільському кладовищі, що знаходиться неподалік рідного будинку.


Душа закарпатського Героя відлетіла у вічність...

Душа закарпатського Героя відлетіла у вічність...

Душа закарпатського Героя відлетіла у вічність...


2015-01-12
переглядів: 3143
джерело: Uzhgorod.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2015-01-13 хххх
НАРОДНУ РАДУ ТРЕБА ВІДПРАВИТИ В АТО

2015-01-13 Позо
Щур в робочий час біля смерикової хати роздає календарі,говорить завтра продовжить позор

2015-01-13 "його туда ніхто не посилав"
Не хочу паплюжити портал, но ти мрязь рідкокаліберна.... Як би не він вже би тя маскаль в очко гримав... а так ще жиєш...Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам

2015-01-13 то й мудрість би була своя.
Громадянин,який ,не шкодуючи здорв"я,життя й своєі крові,захищає свою державу,заслуговує на найвищу нагороду.А як тепер віднесуться бариги,деребанщики посадовці,корупціонери до сім"і загиблого,чи втратившого здоров"я.Як ьуде захищена мати,батько,діти,загиблого.Коли вже громада зрозуміє,що лише ті які повернуться із війни й повинні бути вибрані на ті чи інші посади-головами сільських,районних,обласних,та Верховноі Ради Украіни, а не бариги,які за 30 серебренників продадуть державу й завтра сім"ям загинувших будуть вимітувати що ми вас туди не посилали.Чому перші лиця чи іх нащадки,сини не йдуть для участі в АТО а відсиджуються по кущах,адже золотій та срібній молоді є що захищати,як палаци так землі.Коли громада почне вибирати своіх Захарів Беркутів а не постійно Тугар Вовків та виносити ключі від своіх володінь татарам.Чи не досить було болтатися як фекаліі в прорубі.Живеш на Європейській землі а тяготієш до законів Азіі.Феодальна Украіна."Село неначе погоріло,неначе люди подуріли.Самі на панщину ідуть і діточок із собов ведуть.Скоро місцеві вибори.Бариги гроші наладили скупити бидлоту як крумплі на базарі.А після виборів ,підійди до лідера,посадовця й він тобі скаже тут таких як ти нескінченність.

2015-01-12 не свідомий
жалко пацана нашого. Не шкода галицьких майданутих свиней котрих най стріляют вать насилуют і стріляют після. Но вони попряталися по схронах.

2015-01-12 гг)
но да регіони) не ви майдауни святі)

2015-01-12 правда
видите дочого регіонали довели краіну що гинуть наші молоді хлопці,а вони дальше пхаються на посади та балатуються на мери

2015-01-12 інтересно
чого кащей і алкаш іще не на АТО?

2015-01-12 позивний Зал УПА
на каждого карателя найдеться порція свинця

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.