...

Прокуратуру Закарпаття очолив Володимир Янко


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Прокуратуру Закарпаття очолив Володимир Янко

Сьогодні, 5 січня, заступник Генерального прокурора України Віктор Шокін представив колективу прокуратури Закарпастької області нового керівника – Володимира Янко. Захід відбувся за участю керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур.

Представляючи новопризначеного прокурора Закарпаття, заступник Генерального прокурора України охарактеризував Володимира Михайловича як високопрофесійного керівника з багаторічним досвідом прокурорської роботи, який пройшов майжу усі щаблі прокурорської роботи. «Упевнений, що його цілеспрямованість, принциповість, організаторські здібності дозволять гідно виконувати посадові обов’язки прокурора Закарпатської області», - підкреслив Віктор Шокін.

Він також наголосив на тому, що керівництво держави та усе суспільство сьогодні очікує від органів прокуратури дієвої боротьби з корупцією, виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності посадовців, котрі розкрадають бюджетні кошти.

Віктор Шокін подякував колективу прокуратури області за плідну роботу у минулому році, про яку він знає багато і детально, адже є куратором прокуратури Закарпатської області. «Є важливі здобутки у роботі прокуратури, якими можна пишатися, але я зверну увагу нового прокурора області на недоліках, які він повинен усунути. І я впевнений – він з цим впорається».

Водночас Володимир Янко подякував за надану довіру: «Я усвідомлюю всю відповідальність і зроблю все, щоб кожен закарпатець відчув, що його права захищено. Разом з колективом прокуратури ми докладемо усіх зусиль для вирішення нагальних проблем області. Для нас є справою честі відновити довіру громадян до органів прокуратури та правоохоронної системи загалом».

Також керівник відомства наголосив на основних пріоритетах у роботі прокуратури. Це ефективна координація роботи усіх правоохоронних органів у боротьбі з корупцією, розкраданням бюджетних коштів та виявлення злочинів у земельній сфері. Ще одне завдання,- виявлення та припинення діяльності диверсійних груп, які мають на меті дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Звертаючись до колективу прокуратури, яку він очолив, Володимир Янко наголосив: «Ми живемо у складні часи, попереду надзвичайно велика робота. Хто витримає ритм – буду вдячний, хто не зможе – на жаль, будемо прощатися. Ми не можемо дозволити собі схибити, тому вимоги надзвичайно жорсткі. Впевнений, що високий професіоналізм колективу допомагатиме утверджувати законність на теренах Закарпаття і ми разом зробимо все можливе для відновлення довіри громадян до прокуратури», - завершив прокурор області.


Коментарі Закарпаття-онлайн:

Бенца 2015-01-05 / 16:41:33
Нич ся хлопці не журіт, зберайте ще раз складку, будеме на нього уходити. Я позад празнику лабу ід ньому затягну, щи нико не придумав як без гроши жити.

чай на двох 2015-01-05 / 16:33:34
"Іванко 20 штук" міг би і 3лимони баксів заплатити. шаянські санаторії, ресторанчики Хуста і Іршави прибуток ще дають. та і котрабаси працюють.невже пролетів? повний п...ц! хто сімейку кришувати буде?

До 333 2015-01-05 / 16:17:50
Ступака тібку призначать замом. А що? Три судимості давно закончилися, а Лору Приходько призначать отвественною за прийом граждан. Ще сина наркомана треба пристроіти, но то питання часу.

333 2015-01-05 / 15:10:30
Іванко царь пролетів ? Печалька для його мерші Галі

суддя Дредд 2015-01-05 / 14:58:22
Ці 10ь прокурорів вже можуть ся напити бровзи :)

????? 2015-01-05 / 14:24:49
А ті 10 прокурорів, які передали на Київ 300 тис.дол. за призначення Кайла, отримають свої посади? Чи їх обмануть?


Прокуратуру Закарпаття очолив Володимир Янко

Прокуратуру Закарпаття очолив Володимир Янко

Прокуратуру Закарпаття очолив Володимир Янко


2015-01-05
переглядів: 2795
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2015-01-09 правда
Можливо що на перший погляд зовнішність обманчива,хотіло би ся помилити ,ваховуючи що попередники від стільця не відходили й не зустрічались з громадяанами ,як правило ті чи інші заяви скидували на нижні щабелі а ті в свою чергу,кривдникам,як це робив попаредник відправляв,заяви з Ген.прокуратури пану Зовдуну а Зовдун в свою чергу Ізківському сільському голові Савчуру С.В. а той в свою чергу давав відповідь на свою бездіяльність заявнику,й таке враження що заявник отримує відповідьвідписку від Савчура можна сказати що що змін в роботі прокуратури не відбудеться,поки не відбудуться зміни на всіх рівнях, тобто звераєшся до Ген.прокуратури на перевищення службових повноважень чи зловживання владою Савчуром С.В.а ген.прокуратура скидує на обласну прокуратуру,яка в свою чергу скидує на покуратуру Міжгірського району,яка в свою чергу скидує на Ізківського голову Савчура й той в свою чергу,володіючи середньою спец.освітою іде до до пана Маня чи ще когось який й готовить відписку Савчуру як за Ген.прокуратуру,прокуратуру Закарпатськоі області й прокуратуру Міжгірського району.Але так було й так буде ззавжди.Якщо я не правий то напишіть відгук й зумійте довести що "Все так не буде " шановний та поважний новий прокурор Закарптськоі області.

2015-01-07 Будущий голова
Славцю поверни гроші народу ,вся громада селе буде збирати підписи про звернення до обласної прокуратури і відкритий суд в нашому селу СЛАВА УКРАЇНІ ,а злодіям смерть .

2015-01-07 с.Ізки Міжгірський район
Найбільший барига в Міжгірському районі ,вчорашній вівчарь а сьогоні Ізківський голова Савчур.Ми не віримо що дійсно даного баригу поставите на місто бо там криміналу на пожиттеве.Вас куплять,як і попередніков ,як картоплю набазарі.Але громаданадіється,що зробитехочаби перші кроки,а ми допоможемо,тільки щоб це було публічно,й результати наповерхню,й всі бариги порозбігаються по кущам.Хотябы одного в годо надо казнить,дабы другим неповадно было.

2015-01-06 Чорнобиль
21 суд програла Лалівська сільська рада Мукачівського району,й виконавчі листи на виконанню з 02.2014 р.Й постанови не виконуються а боржник ще й на копійку не оштрафований,й виконавець Кохан в сльозах що мала зарплата 1500 гривень,не має копійок на конверти.

2015-01-05 Володимир Янко!
Володимир Янко!Бачу по коментарях,у Вас на Міжгірщині, сама корупція!Народна ваша рада може впевнмно допомагати мені, наводити порядок.

2015-01-05 До народної зради
Вас противно слухати тому ,що толку -0.Чому непроводиться аналіз по використанню держкоштів за попередні роки влада ваша що мішає,мабуть займаєтеся шантажом і отримуєте бабки ,привілегій родині ,знайомим.Робіт скоріше мабуть уже небуде голови РДА що ви пропонуєте і будете говорити що мішають відповідно падіння ниже плінтуса і позор від народу СЛАВА УКРАЇНІ топанки

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.