«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Якою буде Коза, символ 2015 року?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Якою буде Коза, символ 2015 року?

Оскільки попереду нас з Вами чекає 2015 рік Кози (Вівці), тому в цій статті з’ясуємо, чого чекати від наступного 2015 року і яка його загальна характеристика.Для початку зазначимо, що всі астрологічні прогнози, а також характеристика 2015 року Кози базуються на основних рисах характеру цієї симпатичної домашньої тварини, а саме на її кмітливості, артистичності, доброті і незалежності.

Отож у цьому році Кози керувати всіма нами і нашими діями буде планета Юпітер, яка вважається на думку багатьох астрологів – добрим покровителем. У цілому характеристика даної планети говорить про те, що повинні відбутися позитивні зміни, цей час стане щасливим і вдалим для багатьох людей. На 2015 рік астрологи рекомендують призначати весілля і планувати дітей.

Характеристика на 2015 рік Козиі Вівці передбачає, що символ 2015 р. буде синього (зеленого) кольору – це умиротворений колір, який асоціюється з ясним небом і з синім спокійним морем, а це означає, що всіх нас чекає щастя і спокій, ну і звичайно ж любов.

Дітям і дорослим у 2015 році рекомендується пильно стежити за станом свого здоров’я, а особливо приділити увагу питанню підвищення імунітету, так як в противному випадку Коза (Вівця) може принести багато неприємностей в плані різних захворювань.

Резюмуючи вищесказане, можна зробити висновок про те, що 2015 рік Кози принесе нам відпочинок від напруги і криз попереднього року Коня, більш сприятлива характеристика року посприяє для розвитку творчих здібностей, і дасть нам можливість поліпшення нашого добробуту без особливих на те зусиль.2015-01-01
переглядів: 1613
джерело: tyachivnews.in.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-01-11 йой
кіть то рік синього козла то Андрію Шекеті має пофартити

2015-01-05 До кащея
Качей ти спиш і смолі жуєш,а вмедильці уже берут взятки прирівнюють до долара і весяляться за людські награбовані гроші, а може чудо стобою діляться.Народ зрозумів пустота.

2015-01-05 оленю безрогому і безмозглому
Ба котроє там такоє "крутоє" керівництво у медилці, що дозволило собі гуляти у такому " фешенебельному ресторані", як "Фріч"-уточніть, будь ласка.Чи, може, хтось таким чином хоче підняти рейтинг зачуханому "Фрічу".

2015-01-02 олень
Керівництво медилки у "Фрічу "так гучно справляли новорічні празники за людські кошти ,що танці були до ранку.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.