«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

У НОВИЙ РІК ВСТУПАЄМО З НОВОЮ МУДРІСТЮ ТА РОЗУМІННЯМ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У НОВИЙ РІК ВСТУПАЄМО З НОВОЮ МУДРІСТЮ ТА РОЗУМІННЯМ

Вступаючи в цей рік, як вступають у безмежну снігову рівнину: жодної плями, жодного сліду, все білосніжно і чисто. А коли озираємося, то бачимо, що багато, багато ми проклали кривих шляхів.
І в цьому ми повинні змінитися перед Богом, – але змінюватися творчо: не тільки шкодувати про те, що було недоброго, а навчившись, вступити в Новий рік з новою мудрістю, з новим розумінням.

Озираючись в минуле, ми бачимо, наскільки багато чого ми не зуміли зробити протягом цього року: по безсиллю, через забудькуватість, по відсталості, по недобрій нашій волі. І перед тим, як вступити в новий час, покаємося перед Богом, визнаємо свої помилки і зберемо з минулого року досвід життя, який нам дозволить їх не повторювати і інші подібні помилки не робити. Весь сенс життя тільки в тому, щоб любити Бога, любити ближнього і щоб все творилося тільки в ім’я цієї Любові.

Свято Різдва Христового по величі поминаємої події святкується урочистіше всіх свят, за винятком Пасхи. Святий Іоанн Златоуст називає свято Різдва Христового «чеснійшим і найважливішим усіх свят», «матір’ю всіх свят».

У благодатні дні всесвітньої радості про втілення і явленя в світ Сина Божого сердечно вітаємо Вас, користувачів нашого сайту, зі світлим святом Різдва Христового, святом благовоління Божого до людей! Христос народився, і з нами Бог!

Нехай осяює Вас Сонце Правди – Богонемовля Христос світлом Свого Різдва, нехай додасть радість і святкові тріумфування, та вилікує хвороби і втішить скорботи, хай допоможе Вам в наступаючому новоліття принести Йому в дар золото любові, пахощі віри і милосердя.2015-01-01
переглядів: 1084
джерело: Мукачівська православна єпархія

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.