«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Штрафи за незаконно зрубані ялинки зростуть


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Штрафи за незаконно зрубані ялинки зростуть

Керівництво області доручило обласному управлінню лісового та мисливського господарства проводити заготівлю ялинок виключно у межах встановлених лімітів на спеціально визначених ділянках та ділянках, які потребують проведення рубок догляд.

Реалізацію новорічних ялинок будуть проводити із обов’язковим маркуванням пластиковими бирками зі штрих-кодом. Правоохоронцям і екологам вже доручено утворити штаби із забезпечення організації і проведення охоронних заходів шпилькових насаджень від незаконних рубок. Також будуть створені мобільні групи для виявлення фактів незаконного вирубування новорічних ялинок. Працівникам ДАІ доручено організувати проведення на контрольних постах державної автомобільної інспекції УМВС України в Закарпатській області перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок.
Водночас цього року у три рази збільшено штрафи за незаконно зрубані ялинки. Їх розмір залежить від діаметру дерева. За незаконно зрубану ялинку віком до 41 року порушник відшкодує: до 10 см – 198,45 грн; 10,1-14 см – 349,68 грн; 14,1-18 см – 897,87 грн. За незаконне вирубування хвойних дерев у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду відшкодування шкоди буде більшим. До 10 см – 279 грн у степовій зоні, 246 грн – інші зони; до 10,1-14 см – 480 грн і 429 грн; 14,1-18 см. – 1221 грн та 1122 грн.
Водночас, як дізналося Мукачево.Net, і навело докази своєї правоти, відповідні органи як і завжди абсолютно не слідкують за дотриманням закону під час реалізації ялинок в різдвяно-новорічний період.2014-12-20
переглядів: 1844
джерело: Мукачево.Net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-01-04 РУСНАКАМ
ЙОМУ НЕ ПОХИР ВІН І ЧЕРЕЗ 15 РОКІВ ВАМ ПРИПОМНИТ

2014-12-22 Дербак М.Ю.
Мені похрен штрафи, кілько треба я собі вкраду, бо я газда парку

2014-12-20 чорнобиль
як правило піймають для галочки бабку із однією ялинкою,як в попередній чтатті піймали що всього за історію існування незалежноі Украіни піймали одну бабку що зрубала незаконно 10 дерев.А весь ліс ,масово вирубаний законно.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.