...

В Углі зі слізьми та пошаною провели в останню дорогу Олександра Шимона


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


В Углі зі слізьми та пошаною провели в останню дорогу Олександра Шимона

Плаче Угля... плаче Україна…
Найкращих синів втрачає країна


Сьогодні в селі – траур. Односельці ховають свого героя - 27 –ти семирічного загиблого в зоні АТО військовослужбовця Олександра Шимона. Майже всі мешканці Углі та найближчих сіл прийшли попрощатися з Героєм. Тут і представники місцевої влади та району, бюджетних установ, громадські активісти. А також рідні та друзі, однокласники, вчителі та учні школи, в якій він навчався. А також військові – побратими, з якими служив на сході України. Так багатолюдно в цьому селі ще не було. Похоронна процесія розтяглася на сотні метрів. Учні місцевої школи влаштували живий коридор. Перед героєм діти стали на коліна. А люди йдуть і йдуть. Несуть вінки і квіти. І всі плачуть. Сліз не скривають ні молодь, ні чоловіки.
- Сашко був дуже хорошим хлопцем. На жаль, найкращих синів втрачає Україна, - кажуть односельці. Пригадують, яким він був у школі, як вивчився на військового. Олександр, як і два його рідні брати, обрав собі таку нелегку чоловічу професію. Та так і не встиг завести власну сім’ю… У 2012 році закінчив Академію Сухопутних військ ім. П.Сагайдачного. Служив у Збройних Силах України та в зоні АТО.
Він був смертельно ранений 4 грудня під Дебальцевим. Вночі потрапив під обстріл з РСЗВ «Град». І до ранку не дожив… Буквально за декілька годин до смерті ще вийшов на зв'язок з своїми рідними. Встиг повідомити, що починається обстріл... Героя поховали з усіма військовими почестями. Упокійну панахиду в центрі села відслужили 18 священників. Прозвучали прощальні слова від голови села та близького сусіда загиблого.

Звучить «Пливе кача….»

Плаче Угля.., плаче Україна…

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!


В Углі зі слізьми та пошаною провели в останню дорогу Олександра Шимона

В Углі зі слізьми та пошаною провели в останню дорогу Олександра Шимона

В Углі зі слізьми та пошаною провели в останню дорогу Олександра Шимона


2014-12-06
переглядів: 3213
джерело: Tyachiv News

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2014-12-19 микола
справжній герой віддав своє життя за нас

2014-12-07 очевидець
Гинуть на АТО прості хлопці а сини можновладців по кущах,маючи пожиттеве забезпечення

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.