...

Міліціонери «керують» тітушками, на всіх рівнях є перевертні в погонах


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Міліціонери «керують» тітушками, на всіх рівнях є перевертні в погонах

Міліціонери "керують" тітушками, на всіх рівнях є перевертні в погонах, що стають навідниками для бандитів, "кришують" організовану злочинність, наркобізнес, проституцію тощо.


Так прокоментував Gazeta.ua керівник Інституту політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г. Шевченка Володимир Бондаренко.

"Перетворення української міліції на сучасну поліцію вже давно перезріло. Адже практично за всіх президентів режими прагнули стати авторитарними. Для цього знекровлювали армію і посилювали міліцію. Тепер можновладці потрапили у яму, яку собі ж вирили. Військо не може забезпечити обороноздатності країни, а в системі МВС спостергігається повне виродження", - каже пан Бондаренко.

"За останнього міністра Віталія Захарченка до МВС перетягували співробітників податкової на посади заступників. Аби мати дані про статки бізнесменів і займатися рекетом. На території, що нині під контролем ДНР І ЛНР, створювали заводи, які випускали підроблену брендовану алкогольну продукцію. Курирували торгівлю зброєю, що кінець-кінцем виплеснулося в шквал сепаратизму. Міліція перетворилася на озброєний загін Партії регіонів, засіб розправи над політичними опонентами", - вважає політолог.

"Як реформувати міліцію? Насамперед, змінити назву — на поліцію. Адже як човен назвеш, так він і попливе. По-друге, дільничних інспекторів перетворити на шерифів, яких обиратимуть самі громадяни. Їх треба забезпечити матеріально. Відтак вони мають нести повну відповідальність за правопорядок на підконтрольній території, а не слугувати вірними виконавцями волі свого начальства чи ланцюжком по передачі грошей вгору", - вважає Володимир Бондаренко.

"Звичайно, потрібно ввести дієві антикорупційні заходи. Не секрет, що в останні роки посади міліцейських начальників продавалися. Таку практику слід припинити і унеможливити. Важливо провести широку люстрацію кадрів. Необхідно, щоб до керівництва органами поліції прийшли патріоти, які ризикували своїм життям у зоні АТО. Вони можуть пройти навчання чи стажування за кордоном, щоб працювати за західними зразками. До штатів відділків і управлінь слід набрати молодих і одержимих ідеєю розвитку України людей. Адже ідеологія грає визначну роль. Тих, у кого корупція в крові, уже не переробиш. Від них треба позбавлятися. А також позбавити нову поліцію невластивих функцій, зокрема, ролі політичного розшуку", - зауважує експерт.

"Громадські ради при органах внутрішніх справ мають стати дієвим інструментом суспільного контролю, а не ширмою для прикриття таких ганебних явищ, як катування, "навішування" термінів невинним, вимагання відкупів тощо. Ми ще не доросли до часу, коли армією може керувати жінка, як у скандинавських країнах, а поліцією нефахівець. Але до громадського контролю наше суспільство дозріло. Це дозволить разом з міжнародною спільнотою домогтися прозорості в роботі органів внутрішніх справ і викорінення корупції в лавах силовиків", - резюмує пан Бондаренко.2014-12-03
переглядів: 1541
джерело: http://uzhgorod.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(11):

2014-12-08 громада
ми закрили ігрові автомати, закриєме і валютчиків на нари.

2014-12-07 мандзюк
я ся встрілю

2014-12-07 !
лишіться дауни валютчиків, тим паче між вами тоже є доста людей що незаконно займаєся роботов. чуп туристів приймає незаконно та людей возит без ліцензії, довбаний металолом незаконно приймає під кришою ментів, латик фансовов пірамідою займається, але на собі не видно незаконної роботи, а в інших видите, бо ті відмовилися вам відкати платити!

2014-12-07 громада
отче дайте нам зброю.

2014-12-07 громада
валютчиків кришуют мєнти. Вон з району наживаются на людській біді.

2014-12-06 валютчику
правду кажиш про майдауні,вони думают що всі ухуітільні патріоти.та пішли они на х..й якся каже по нашому кирбач лускат у кінци.

2014-12-06 мент
цей мент на фотографії точна копія нашого Огняника урода

2014-12-05 валютчик
що дауни чупе гітлере і компанія, тепер вам валютчики мішают в центрі а забулисьте якисьте ходили та гроші від них збирали собі на берци а тепер коли вам перестали гроші давати то тепер вам мішають а то шо ваше правітельство майдаунське зробило так що долар легально не можна купити оби хоть якось гроші вберегти від інфляції то це все добре? дибіли з даунради одним словом!

2014-12-05 До Олійника
Наведіть порядок з валютчиками, вони скоро Вас пачками грошей будуть по носу бити. Ми задокументували їх діяльність у райцентрі і передамо Авіакову.

2014-12-04 СВАТ
Невже тільки зараз настало прозріння!Я думаю що крісла захитались от і почали "своїх" зливати "волки позорные".

2014-12-03 мент
слава україні. а де є циганин угліський

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.