Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Бліц-інтерв’ю гендиректора ПАТ "Закарпаттяобленерго"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На прохання обласних телеканалів сьогодні, 1 грудня 2014 року, генеральний директор ПАТ «Закарпаттяобленерго» Віктор Володимирович Петров прокоментував ситуацію з можливими обмеженнями в енергоспоживанні. Пропонуємо вашій увазі це бліц-інтерв’ю.
Кор.: Вікторе Володимировичу, розкажіть детальніше, чому плануються графіки відключень від електроенергії? І чи це по всій Україні чи тільки по Західному регіону?

Петров В. В.: На жаль, виникла аварійна ситуація на Запорізькій атомній електростанції, виведений з ладу 3-й енергоблок потужністю 1000 мегават, що й призвело до критичної ситуації в об’єднаній енергосистемі України. У зв’язку з цим Державна компанія НАК «Укренерго» видала розпорядження про введення графіків аварійних обмежень потужності та електроенергії по всіх енергокомпаніях України для збереження цілісності енергосистеми. Тобто, обмеження запроваджуються по всій державі загалом, а не лише по Західному регіону чи по Закарпаттю.

Кор.: Чи є бодай приблизні прогнози, впродовж якого терміну вдасться запустити 3-й енергоблок Запорізької АЕС?

Петров В. В.: За наявною інформацією, ситуація не є критичною. Попередньо, відновити роботу енергоблоку вдасться за тиждень, можливо, трішки більше.

Кор.: Яким чином відбуватимуться відключення?

Петров В. В.: На рівні кожної області щороку розробляються графіки аварійних відключень, які погоджуються усіма зацікавленими структурами, в тому числі обласною державною адміністрацією. У рамках цих графіків і відбуватимуться відключення, але виключно в тому разі, якщо надійде відповідна команда від диспетчера, у нашому випадку – від головного диспетчера Західного регіону.

Кор.: На що розраховувати людям? Скільки їм сидіти без світла? Півдня, кілька годин?

Петров В. В.: Якщо все ж таки надійде команда від диспетчера, то ми будемо намагатися чергувати споживачів, тобто, робити так, щоб відключення по кожному окремому населеному пункту становили не більше 2 годин.

Кор.: Чи можуть у даному випадку якось допомогти ситуації споживачі?

Петров В. В.: Безперечно! Я прошу всіх наших споживачів самостійно обмежити власне споживання електричної енергії, особливо в пікові ранкові та вечірні години. Достатньо кожному не ввімкнути в години пік пральну машину чи закип’ятити воду не в електричному чайнику, а в звичайному на газовій плиті - і споживання суттєво зменшиться. Лише таким чином ми всі разом можемо зменшити навантаження на об’єднану енергетичну систему України.2014-12-01
переглядів: 1387
джерело: Прес-служба «ПАТ Закарпаттяобленерго»

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-12-01 подарок майдану
інтернесно чи Ющенку вашому світло виключат, майдауни вонячі.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.