...

На Закарпатті нова жертва міжусобної боротьби Балог (ВІДЕО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Голова Перечинської РДА Іван Бібен, затриманий вчора працівниками ДАІ в нетверезому вигляді, став черговою жертвою розборок в стані родини Балог.

Як відомо, брати Балоги, після того як Іван став нардепом, продовжують з’ясовувати між собою стосунки за право одноосібно керувати Закарпаттям.

Жертвами цієї війни вже стали екс-заступник голови Ужгородського міськрайонного суду Олег Ціцак та в.о. Ужгородського міського голови Віктор Щадей.

Так у випадку з Ціцаком, Віктор Балога бачив майбутнім прокурором області близького йому Олега Ціцака, який є помічником нардепа Балоги, а раніше очолював Департамент кадрової роботи МНС, яке в часи Януковича очолював Віктор Іванович.

Голова облради Іван Балога та Василь Петьовка проштовхують на прокурорську посаду колишнього прокурора Мукачева Руслана Біловара.

Молодші брати виявилися кмітливішими за брата Віктора і прибрали з шляху Олега Ціцака, якого в нетверезому вигляді затримали громадські активісти, яких невідомі повідомили дзвінком про надзвичайну подію.

У випадку зі Щадеєм, протеже Івана Балоги Володимир Чубірко, прибрав ставленика Віктора Балоги руками фракції ЄЦ в Ужгородській міськраді, замінивши на лояльного до себе Віталія Семаля.
​Івана Бібена прибрали у такий самий спосіб, як і Ціцака, невідомий зателефонував у ДАІ та активісту і повідомив, що чиновник у нетверезому стані перебуває за кермом автівки.
Як довго триватиме ця боротьба за місце під сонцем покаже час, а час у цьому випадку працює на Івана Балогу.


Фото затриманняНа Закарпатті нова жертва міжусобної боротьби Балог (ВІДЕО)


2014-11-30
переглядів: 2541
джерело: www.trubyna.org.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2014-12-03 Колян
Шекета повертається!!!Брехач і пуцош, а не спеціаліст,щурячі гавнюки,на йсе вас і найняв пацюк оббріхувати порядних людей.

2014-12-02 спеціаліст
ходило залитоє днями тото шекетеня.

2014-12-01 Правда
Сякий був кожин день за рульом шекета андрій. Що зробиш" революційна доцільність - йому мош" андрюш ти вічно пяний був , тобі не було ганьба .... Таке собі до тебе ніхто не позволяв!!!

2014-12-01 пита
а що кате то нормально пяним за рулем їздити? чи таким як ти шісткам дозволено, а всім іншим зась? ось твоя правда і справедливість? ти обична свиня що рветься до влади і корита по чужим головам, а коли дорвесся то тоді людей бидлом бдеш називати

2014-12-01 гиги
вот мажор !!!!! капец!!!!!!!!!!!!!

2014-12-01 Правда
Подивіт який пяний поц сів за руль ... Бібен... Так у нас в районі йіздит лиш ярема іван .

2014-11-30 люстратор
Вонячі щурі думаєте що попрячите каєни у любовниць в ужгороді які мають свої салони ми і там їх найдеме та спалиме.а думаш дибіле що поночи ся носиш на каєні з харківськими номерами та люди не знають щото ти пацюку.а малий дурік нич ся ни боєт но по вечирах никудь ни ходит а цяйлик го возит багажнику бо боєтся що дись го грохнут. ТИ НА МУШЦІ МИ ВСЕ З ТОБОВ.

2014-11-30 гиги
нова влада)

2014-11-30 кат
А що Балога заливав у нього збрагу?Пяний за кермом вбивця!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.