«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Василь Губаль в курсі про проблеми із лісом на Міжгірщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Голова ОДА Василь Губаль спрямовує на Великоберезнянщину комісію для вивчення законності рубок лісу. Обставини господарювання в тамтешніх лісах вивчить робоча група у складі екологів, правоохоронців та фахівців галузі.
Сьогодні, 24 листопада, керівник краю зустрівся з представниками активу району, які нарікають на надмірні рубки лісів Березнянщини (зокрема, на території Національного парку), й мають сумніви щодо їх законності.

Василь Губаль неодноразово називав те, що коїться в закарпатських лісах "варварством" і наголошував на необхідності нових підходів у цій сфері. Як відомо, колишній керівник Управління лісового і мисливського господарства Ігор Фізик був звільнений і виїхав за межі Закарпаття, уродженцем якого не є.

Днями призначений новий керуючий галуззю в області – Михайло Липчей. Голова ОДА висловив сподівання, що в сфері багато чого зміниться, й до лісу ставитимуться професійно та з патріотизмом, а доки йдеться про кадрові рішення на місцях, уже відреагував на сигнал громади. А саме доручив створити комісію, офіційний висновок якої стане приводом для подальших дій у правовому полі з метою усунути зловживання.

Активісти з кола закарпатських майданівців наголосили, що проблеми на Березнянщині не єдине, що турбує – мовляв, подібні проблеми із лісом є й на Воловеччині та Міжгірщині. Василь Губаль поінформував, що в курсі цих процесів і даватиме відповідь на це у законній площині.

Відтак керівник області обговорив з активістами перспективи громадського контролю за господарюванням в лісі зокрема та загалом в усіх сферах, пов'язаних із використанням закарпатських природних ресурсів.

"Ми принципово вирішили змінювати стиль роботи у лісовій сфері. Замінено керівника галузі в області. Будуть інші кадрові рішення. На жаль, виправити те, що вже було зроблено та навести порядок за один день - неможливо. Працюємо. І запрошую громаду долучатися до контролю. До слова, не тільки в справах із лісом. Є куди прикласти сили для того, аби припинити зловживання та зберегти наш край, його привабливість і багатства" – сказав Василь Губаль.2014-11-24
переглядів: 1646
джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2014-11-30 громадянин
Якщо ВАсиль Губаль в курсі за незаконні рубки та знищення лісів в на Міжгірщині-значить половину від прибутку отримує в повному обсязі і вчасно.Інакше звичайно що заборонив би вирубку.А так він нанього воду не носив й то ліси не його предків а гривня -капає.То чому би й ні,й криміналу ніякого.

2014-11-29 шок
Якщо пан Губаль в курсі про то вирізають ліси то які міри прийняв ? Бо скоро води в міжгір"і не буде.

2014-11-28 песику і толстолобу
за директора непереживайте там все в нормі головне добудуйте і готуйтесь ой бегіте зголим задом

2014-11-25 Хащовик
Може і злодія Дербака М з націон. парку накопкають в гузицю7 Чи знову відкупиться?

2014-11-25 зал УПА
тепер у крадіїв хащі буде нова криша

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.