...

Губаль пояснив, чому звільнили попередніх голів РДА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Губаль пояснив, чому звільнили попередніх голів РДА

"Не впроваджували в життя кадрові питання", -- так пояснив сьогодні на прес-конференції причини звільнень попередніх голів райдержадміністрацій Закарпаття, які працювали після революційний подій і до його призначення, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. При цьому згадав, що до звільнених треба ставитися з повагою і всім їм запропонують роботу.
Губаль вже неодноразово заявляв, що закон про люстрацію не дає змогу звільнити всіх, кого б йому хотілося. Тому один із кроків -- на сесії облради збираються прийняти рішення про запровадження механізму погодження на призначення всіх директорів шкіл і керівників медичних закладів області, аналогічно діяти і в районах.

Губаль запевнив, що всі, хто підпадає під закон про люстрацію уже написали заяви на звільнення. А на запитання, чому залишається працювати керівник ДСНС Мирослав Щербей, пояснив, що з приводу звільнення багатьох керівників, які підпорядковуються київським відомствам, зверталися в столицю, однак отримали чемну відповідь: "будемо діяти на підставі законодавства". Тому і Щербей наразі працює за контрактом, а керівництво служби надзвичайних ситуацій не спішить щось змінювати. Губаль сподівається, щось ситуація буде іншою з призначенням нового уряду.2014-11-19
переглядів: 1483
джерело: 7dniv.info

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2014-12-21 Онуфрійка
Олухи непонімаєте як мені хорошо ...

2014-12-03 !!!
Шановний,пане Губаль! Усі новопризначені в.о. голови РДА в області не мають права впроваджувати в життя кадрові питання поки вони в.о.Незрозуміло кому це вигідно?

2014-11-23 мешканець с.Ізки.
Шановний пане Губаль,коли громада в так званих "умовах відкритості та прозорості" буде ознайомлена із копіями протоколів засідань нар.деп.Ізківськоі сільськоі ради та виконавчого комітету за період роботи головою Савчура,аферіста,шахрая,злодія.Чи він і Вам не по зудам.Покажіть що ви на своєму місті а не тільки бла,бла.

2014-11-21 продовження
В Міжгірському районі будуть виконуватися ЗУ та Укази Президента Украіни.Докіть будут насилувати горомаду всі причетні до наглого,цинічного та зухвалого ставлення до громади.Настільки скотство в с.Ізках що навіть в так званих умовах відкритості та прозорості громада не може ознайомитися із протоколами та рішен.виконкому с.Ізки.Чи й ви голово Закарпатськоі ОДА заб"єте голову в пісок.Й продовжуєте бла,бла.

2014-11-21 продовження
Хто понесе моральні та матеріальні збитки за перешкоджання користування земельними ділянками сільгосппризначення громаді с.Ізки Міжгірського району Закарпатськоі області.Де губернатор Закарпатськоі області та прокурор Закарпатськоі області на начальник обласного управління міліціі в Закарпатській області .Чи зайняли позиціі спостерігачів як корукціонери та афірісти пють кров із мешканців села Ізки .Савчура можна посадити за його діяння 10 разів на день.Однако вищезазначені можновладці взяли позицію вільних спостерігачів.Почитайте Міжгірськийпортал с.Ізки.

2014-11-21 Слава Украіні.
Коли повиганяють із всяких приліпал із Ізківського валова Міжгірського району.До цих пір розпаювання земель не завершено.Тобто не обміняні сертифікати на землю.А вчорашній вавчарь.якого нав"язали з верху Ізківський голова Савчур ,бреше щол не має вільних земель й хай пайщики продають сертифікати за 5 000 гривень.Хоча в звіті сільради вказано що 1200 резервних земель в Ізківській с.р.Докіть буде брихати влада із громадянами.Мало "небесноі сотні " та бойових дій на сході.Скільки ще треба жертв та невинноі крові окропити землю щоб повичищати ,афірістів,хапуг,приліпал із влади та нав"язувати громадам то го чи іншого вівчаря в володарі печаток із гербом Украіни.Й давати вказівки по телефонам.Тарпіння народу не безмежне.

2014-11-20 кирик
директора нпп люстровати

2014-11-20 Іван
заберіт Шекету в область начальником автодору

2014-11-20 пост
який нарід тупий, в чому різниця однієї банди від іншої а лиш в тому, що ті хто туй пише коментарі одні бдут мати вигоду з того а інші ні, зато й пишут похвальні

2014-11-19 3817
краще най будуть брати балоги ане всякі ледиди криси івсяка шваль

2014-11-19 патріот
БАЛОГИ то нормальні хлопці авам регіонали кончені помали буде приходити п...ец,банду щурівську геть

2014-11-19 даунам
доскакались імбецили. Здали балогам область з потрохами,.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.