Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Представили нового головного лісівника області – Михайла Липчея


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту



Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.



Hosting Ukraine

все закарпаття


Представили нового головного лісівника області – Михайла Липчея

Начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Михайла Липчея призначено згідно із наказом голови Державного агентства лісових ресурсів України Валерія Чернякова від 18 листопада.

Представляли колективу нового очільника надзвичайно важливої для Закарпаття галузі у середу, 19 листопада, сам Валерій Черняков, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль та голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Валерій Черняков наголосив: Закарпаття є особливою областю для галузі, за яку він відповідає. "Лісам належить 51% площі, це найбільша лісистість в Україні. Й зараз дуже неправильно займатися лише тим, аби рубати ліс і продавати його "кругляком". Слід займатися переробкою й давати робочі місця людям. У цьому напрямку і варто розвивати галузь: переробка і ще раз переробка, і відправляти за кордон уже кінцеві матеріали, а не сировину".

Вітаючи присутніх на зустрічі фахівців лісової галузі, Василь Губаль закликав: "Усім, хто любить Закарпаття – пропоную об’єднуватися навколо нашого краю. І об’єднуватися навколо нашого "другого" серця – закарпатських лісів. Я починав свою трудову діяльність із лісоруба, і мені болить ця галузь. І якщо й ви так переживатимете за ліс, то він буде окрасою області". Керівник області сказав новій відповідальній за наш ліс особі: "Михайле Степановичу, Ви маєте досвід, і зараз головне – аби ми не підвели закарпатців. І залучаймо до роботи справжніх професіоналів і патріотів".

Голова обласної ради акцентував: "З попереднім керівником – Ігорем Фізиком - ми пройшли важку путь, і це був рух не в тому напрямку, що потрібен області. Я вдячний керівнику галузі в Україні, що ми отримали нову надію – нового керівника". "Маємо сподівання, що збережемо ліси – спадщину для наших дітей, а рубатимемо лише те, що належить по закону" - сказав Володимир Чубірко.

Михайло Липчей, своєю чергою, зазначив, що працюватиме так, аби громада відчула зміни на краще у цій сфері. "Докладу всіх зусиль і сподіваюся на плідну співпрацю з представниками місцевого самоврядування" – каже новий керівник лісової сфери області.

Від управління пана Липчея привітав заступник начальника Федір Гомонай, пообіцявши від колективу: "Постараємося допомогти і віримо, що впораємося з новими завданнями".

До слова, новий начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства пообіцяв кадрові зміни на місцях, утім, наголосив, що буде індивідуальний підхід до людей та вибір на основі професійних якостей.

Водночас керівник області акцентував, що в лісовій сфері повинні працювати професіонали і патріоти області. До речі, галузь уже підтверджує цю сферу, адже лісгоспи готують дрова та деревину для бліндажів до відправлення в зону АТО нашим військовим.

Підсумовуючи зустріч, голова ОДА наголосив, що такого вотуму довіри досі не мав жоден керівник цієї галузі в області. "Хочемо працювати спільно, маємо надію, що впораємося й що люди побачать добрий результат".

Довідка


Липчей Михайло Степанович народився 19 квітня 1967 року в с. Рокосово Хустського району. У 1993 році закінчив Московський лісотехнічний інститут, здобувши кваліфікацію інженера-технолога. Трудову діяльність розпочинав із акціонерного колективного товариства "Хустський лісокомбінат" інженером-технологом, а через два роки очолив цей лісопункт. Керував "Хустським держспецлісгоспом", пізніше працював заступником директора Закарпатського лісотехнічного коледжу. У 2014 році призначений на посаду помічника заступника голови Закарпатської ОДА.

Депутат Хустської районної ради. Одружений, виховує доньку.


Представили нового головного лісівника області – Михайла Липчея

Представили нового головного лісівника області – Михайла Липчея


2014-11-19
переглядів: 1621
джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-11-19 лісник
белка іван уже рубати не буде се точно

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)



© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.