«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Закарпатті вже почалася децентралізація ?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті вже почалася децентралізація   ?

Голова Закарпатської обласної ради Володимр Чубірко в ефірі програми «Про головне» на телеканалі «Тиса-1» сказав, що головний принцип роботи – обрання керівників. Також головний закарпатський депутат додав, що в області процеси децентралізації вже почалися. І Закарпаття вже може «розпочати кроки з децентралізації».


«Головний принцип – керівників мають обирати. Це європейська норма права. Для цього в країні і відбувся Майдан. Обраний керівник має мати відповідні ресурси для того, щоби виконувати зобов’язання перед громадою. Нині в області ми вже почали процес децентралізації. Обласна рада є власником майна освітніх та медичних закладів.

Законом передбачено, що власник має надавати дозвіл на призначення керівника структури. Тобто ми вже можемо розпочати кроки з децентралізації. Також моє бачення – треба скорочувати держслужбовців і не на 30 відсотків, а більше. Можливо утримувати менше держслужбовців, але дати їм більшу заробітну плату. Лише так ми зможемо побудувати сильну державу, якою управлятимуть ефективні менеджери», - зазначив керівник ради, - повідомляє прес-слжуба облради.2014-11-17
переглядів: 1547
джерело: zaholovok

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(11):

2014-11-21 правосєкасу
іди лисого ганяй дале)

2014-11-21 прав сек
скоро вас бдиме регіонали ганяти бо я вижу вися суки щурівські розслабили забулисьте якисьте мотали з міжгіря мивам нагадаемо скоро бо ми видемо щодовас недоходить почесному ,псота режиму януковича

2014-11-21 ПСові
тив що вони вонячі балоговські тітушки

2014-11-21 кат
А чим тобі дибіле ПС невгодив????????????

2014-11-21 гівносотні
іди в гузицю дурний Чупе зі своїми правосєксами) важке озброєння)))) ахаха)

2014-11-21 зал УПА
вітаю всіх здобуйків з річницею, може товарищ Вольцман вам путівку випише в Крим чи Дебальцево.

2014-11-21 изянин
продовженя.Якщо вівчарь потрапив не в своі сани,то хай йому правоохоронці та прокуратура допоможе.Підключити необхідно Міжгірську РДА та Закарптську ОДА.Чи й там не має фахівця щоб завершити розпаювання.Не на всіх посадах зараз вівчарі та скотарі.Одні поводяться із виборцями як з вівцями а інші як із скотом.Видно не навчила іх "Небесна сотня " та Правий сектор.Тому й не дають правому сектору важке озброєння.Можна й кулаком межи очи вдовбати вівчарям що людське треба повернути людям.Бо хто людей рахує за скот завтра в скота й перетвориться.

2014-11-21 изянин
Відбувся майдан.Загинула "Небесна сотня" за справаедливість.Війна на сході Украіни.Скільки ще треба майданів щоб завершити розпаювання земель в с.Ізки.Невже така тупа еліта накшталт Ізківського вівчаря а зараз голови Савчура що до цих пір розпаювання не завершено.

2014-11-18 міжгірцяяя
А що іхківського алкашку мали у апарат запросити на роботу? Най ся суват у раді та там най вонит.

2014-11-17 гад
Ярема хоче прихватизувати приміщення типографії...оце так злодюй нигрувський.

2014-11-17 Міжгірці
У Міжгірї ропочалося призначали Солодовничку злодійку замість попередної злодюги мацкальки керівника апарату та що сесе не корупція перевірити кого призначовли на такі посади перед пинзійов дебілота розумних звільнят а тупляча лишат уже тепир указали яка правда у міжгірї нащо розумних они не дивлят десся вчив щось за всі годи зроби в кілько будинків настроєв приватиов машин купив йой хлопці хлопці і ваз згноят не лише щура видите подивіт як чупа багатіє на перевалі бидлота ви там умирают а ви багатієте

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.