...

У Закарпатській ОДА обговорили потреби військових


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Закарпатській ОДА обговорили потреби військових

У п'ятницю, 14 листопада, в Закарпатській ОДА на нараді з представниками військових і правоохоронних структур області та волонтерів голова ОДА Василь Губаль обговорив координацію допомоги військовим в зоні АТО.

Порушили й тему сприяння в облаштуванні військового містечка в Мукачеві, де дислокується інженерно-технічний батальйон – для приведення до ладу цього об’єкту, а також питання дисципліни в частині.

Відтак за участі представника Ради волонтерів Віталія Дюрдя попередньо зкоординували допомогу від області, яка має наступного тижня надійти нашим воякам на передовій – це передовсім дрова і ліс для бліндажів, а також бутильована питна вода та інші необхідні речі.
Керівник області наголосив на потребі розробки ефективної логістики вантажів, а також контролю за отриманням допомоги саме в тих частинах, де вона найбільш потрібна і для яких призначена.

Також у спілкуванні з відповідальними особами Василь Губаль акцентував на необхідності чіткої звітності – передовсім за кошти, спрямовані з обласного бюджету через військкомат для закупівлі необхідних речей військовим, і вимагає детального розпису інформації про забезпечення солдатів теплими речами, а також засобами захисту і технічним знаряддям. Голова ОДА наполягає: контроль за коштами громади – обов’язковий, і відповідальні особи повинні координувати свою діяльність між собою, з військовими та з волонтерами.
До слова, голова ОДА просить і владу в районах максимально сприяти волонтерам у зборі допомоги для армії,пише прес-служба Закарпатської ОДА2014-11-14
переглядів: 1244
джерело: http://www.mukachevo.net/ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2014-11-16 чупакабра
піду в міліцію наишу заяву

2014-11-16 меч
дуріку скороти п...ец гандоне пісраний напуджений

2014-11-15 лапшознимач
зульфія відкрий личико не ховайся в кущах покажи своє лице якщо мужик а не пісюн,сикля а тебе хто облопошив що кидаєшся на Ярему.Кидайся на того хто тебе кинув та ноги витер і тві сертифікат не отоварений що вби твою маму та батька пенсіонера так покидали як кинули в селі Ізки.Божа кара на Вас прийде.Ми тя простиме що вбись ніс пряму підповідальність на суді Бощому.

2014-11-15 лапшознимач
продовження Студинська павкудь сьогдні не отоварила земельні сертифікати це єдине село в Украіні а завтра до хижі залізе.Так він там ходить по хижах в котрих не живуть з коханкою.От хто обікрав і обисрав громаду й не лише Савчурятник а й ті хто його прикривають.Тому вважаю що Ярема до того не причетний й за хороший поступок віддати йому належне.Прийдеш і ти той хто затобою там стоіть й тебе підтримаємо а не гавкаш як шакал

2014-11-15 лапшознимач
Ти не шнирь ушастий,в курсі що в с.Ізках до цих пір не завершено розпаювання земель та не отварені сертифікати.Коли зібралася громада проти ушливця Савчура ,тіпа голови то ні Савчур ні депутати не прийшли а порозбігалися як криси з тонучого корабля люди іх виловлювали по селу й знайти не могли що вби прийшли на збори села на віче .Так Ярема був й виступив за народ вся остальна Щурня -шлоєбень позабивала голову в пісок.Коли отоварать земельні сертифікати.? Прийди й допоможи а не воняй та обсирай.

2014-11-15 Ого
Майже ти Ярема яйця приступив, що так підскакуєш.А ти ци много відправив.

2014-11-14 Наташка
Т тролиш туй?

2014-11-14 Буришин м
а шнирь Балогівський Ярема так нічого і невідправив в АТО

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.