«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Податківці перевірятимуть держслужбовців по-європейськи


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Податківці перевірятимуть держслужбовців по-європейськи

Міністерство фінансів України наказом від 3 листопада 2014 р. № 1100 установило Порядок перевірки органами Державної фіскальної служби України достовірності задекларованої інформації щодо наявності майна, набутого посадовцями за час перебування на державних посадах.

Перевірки проводитимуться апаратом ДФС України, а також державними податковими інспекціями за місцем проживання особи, стосовно якої проводиться перевірка.

Зокрема, перевірка складатиметься з таких аспектів:

1. Порівняння відомостей про вказане громадянином, стосовно якого ведеться перевірка, в декларації майно (нерухоме майно, транспортні засоби, кошти на рахунках у банках та інших фінансових установах, цінні папери, внески до статутного капіталу підприємств), з реальним майном, набутим особою за час перебування на державних посадах.

2. Аналіз наявної в контролюючого органу податкової інформації щодо доходів, отриманих особою, з метою з'ясування легальності їх отримання, повноти відображення в декларації та можливості придбати задеклароване майно під час перебування на державних посадах.

Варто зазначити, що перевірка відомостей стосується лише особи, яка перевіряється, тобто, інформація щодо доходів та майна членів сім'ї, вказаних у декларації держслужбовця, не перевірятиметься.

Порядком також установлено тривалість процедури перевірки – шістдесят днів з дня початку її проходження. По завершенню перевірки складається висновок про результати перевірки, який надсилається керівнику органу, передбаченому частиною четвертою статті 5 Закону «Про очищення влади». Крім того, орган ДФС, який проводив перевірку, надсилає копію такого висновку до Міністерства юстиції України.

Нагадуємо, що правові та організаційні засади проведення перевірок державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою відновлення довіри до влади та побудови нової системи органів влади згідно із європейськими стандартами, встановлено Законом «Про очищення влади», який набрав чинності 15 жовтня 2014 року.2014-11-14
переглядів: 1310
джерело: Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(23):

2014-11-17 імбецилу
крли ти здохнеш паскудо даунська?

2014-11-17 11111
Дорогі люстратори слухайте і мотайте на ус бо із сього бдеме видіти ци ви умні ци варті ви щось робити після виборів уся януковичова банда яка по району била комісія і хто підтасовова вибори як щурищови треба та гуляло тото вшитко у майдані із марковичом разо святкували перемогу а то били і пшеничний і солодовничка і юртинка рябцяня плисканя буртинка марковичка усі курви і тота шебачка із соймів татак пшеничним крутила що мало му яйця не відпали бабло взяли а типир продовжую робити люстровати їх і нашу секретарку майданську та марковича геть їх

2014-11-16 справедливість
Усіх службовців інвалідів треба перевірити і хто з них не інвалід того зробити інвалідом способом ....страціі

2014-11-16 11111
В Міжгірській РДА кожен другий начальник купив собі групу інвалідності через Гримут Марію Петрівну з ЦРЛ, а вона зв"язана з Марійов Плитан (Найман) з Хустської комісії по групах інвалідності.Через цих жидів в пенсійному фонді немає грошей для пенсіонерів і через них підняли пенсійний вік . Потрібно добре пролюструвати кожного держслужбовця- інваліда.

2014-11-16 другу
заслужив бо він Камишова шавка? чи він ще щось зробив?

2014-11-15 псевдолюстратору
Ну і що як запхав? А ти би родичам не допоміг? Він то заслужив,він був головою РДА! То чому б своєму не допомогти? Можна подумати,що ти би то не зробив!А може і нє-тобі така посада не світить,бо ти тюхтій

2014-11-15 патріот
Шекету майдауна воячого мали забрати на АТО.

2014-11-15 люстрація
шекета свою родичку запхав без очириди на роботу в школу вчити географию а чоловіка що стояв у очереди та відладив на пятоє сило. отже пан перевертень

2014-11-15 інспектор гаі
дуже добре що у нас на дорогах ями та май помали ганяєте бо як скорше та машині звіздиць. а пиреключатися треба айно бо сліпит

2014-11-15 До Міші
Раз ти так далеко чуєш,то в тебе вуха,як локатори,навірно взяли б у книгу Гіннеса! Шекета не мав,що робити,а тільки про свої проблеми говорити. А ще і таксу його знаєш? Що так низько береш? Міг би написати- 50 тис,о то мельочишся на 5 тис.

2014-11-15 но є й порядні шофери
і котрі увидят встечного пешехода та ся переключат оби го не засліпити. но дибілів много май много йоп його мать

2014-11-15 Друг
А хто бачив та докаже . що давалася взятка? Якщо ви хоча раз спілкувалися з паном Шекетою і якщо ви нормальна людина,то мали б скапчати,що він не до розряду взяточників відноситься. Як можете приписувати йому таку аморальність?

2014-11-15 Правила дорожного руху
бога вам і шоферам переключайтеся на ближний коли видете встречний транспорт дибіли засрані. янчику якого сь бога дибілам надавав права

2014-11-15 Люди
нидавайте взяткі і буде всьо нормально

2014-11-15 марюнич
Якщо заслухувати,то про всіх,хто був у списку. Але як каже попередник-у більшості то просто претензійна немотивована прискіплива претензія до нормальних людей. Як можна без перевірок брехати на людину?

2014-11-15 Претензіатам
Недовіру потрібно чимось мотивувати. А то список недовірливих був великий,а з того всього випхали з роботи лишеньки двох-освіту і медицину. То чому інших не бачите? Якщо по останніх були кримінальні справи,скарги,претензії працівників,народу,то до всіх інших ніяких претензій е було. Треба ж докази,а не брехні збирати.

2014-11-15 Міша
Та того дурня я чув ,що шекета пяний в деревяного казав ,що прийме на роботу за 5000 доларів Кажут ,що грав в азартні ігри та програв ,а олена заплатила грошіза нього. ПОЗОР ПІДЕРУ ШЕКЕТІ,

2014-11-15 Олег
Народе саме більшого дебіла яникового приняв ШЕКЕТА на роботу за бабло,порушивши все ,закон ,мораль ,Бют понехтувало вимогами людей району ,де райрада .

2014-11-15 ДО голови райради
Просимо заслухати насесії чому невивиконуються рішення народу та райради про недовіру злодійні ,і наякій підставі підробивши розпорядження задним число приняли нелюда на роботу заступником керівника апарату з слів бобонича

2014-11-15 Народ
ПОЗОР злодію шекеті,чмирю буришину то дійсно говдоші продалися за гроші олени,люди на майдані вмирали а вони бухають уже весь розум пропили.

2014-11-15 Олена Солодовнік
Ну, що чмирі явас тепер буду люструвати як заступник керівника апарату , де ваша правда уйобки такі як БУРИШИН БАРАН скоро вам піздец ,вимогу народа неварта ввиконати ,я крала ,за яника бабло ділила ,що хочу буду робити .

2014-11-14 буришину
Ти троль?ти сосав яремови?

2014-11-14 Буришин м
в першу чергу треба перевірити вівчаря Негровецького Ярему І В вонючого

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.