...

НПП "Синевир" взяв участь у конференції, присвяченій збереженню Карпатських пралісів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


НПП

«Карпатські праліси в зоні національних природних парків: сучасний стан та перспективи збереження» – таку назву мала науково-практична конференція, яка відбулася у Яремчі 30-31 жовтня.

У роботі форуму брали участь Міхаель Бромбахер з Франкфуртського зоологічне товариства (Німеччина), Олег Дудкін, директор Українського товариства охорони птахів, Ольга Яремченко, національний координатор проекту «Збереження Карпатських пралісів», представники дев’яти національних природних парків Українських Карпат. НПП «Синевир» на конференції представляв заступник директора з науково-дослідної роботи, кандидат біологічних наук Юрій Тюх.

Головною метою зібрання вчених стала презентація результатів інвентаризації старовікових лісів і пралісів в зоні проектованого розширення територій національних природних парків Карпатського регіону, проведеної влітку цього року в рамках виконання проекту «Збереження Карпатських пралісів» та обговорення проблем збереження особливо цінних лісів Українських Карпат шляхом збільшення площі природно-заповідного фонду.

В НПП «Синевир» виокремлено два кластери пралісів: Вільшансько-Квасовецький, площею 1873 га та Колочавсько-Синевирський, площею 2399,7 га. Недавно вони стали кандидатами на включення до списку природних об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.2014-11-06
переглядів: 1574
джерело: НПП "Синевир"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2014-11-09 Річчанин
у нас рубку ліса дали Яремі І В, тільки він її оформив на свою людину.

2014-11-07 до медведя
Спрячся в кабінеті начальників-лісників. Може будут думати что роблят.

2014-11-07 агент 0.05
Річчани вверху села не дозволили рубати ліс. Молодці!!!

2014-11-07 ведмідь
А річках як файно ліс бережут. Усьо вирубали. Нігдеся спрятати. Ручки би ім покривило.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.