«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Фізика звільнили з посади головного лісівника Закарпаття


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Фізика звільнили з посади головного лісівника Закарпаття

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков звільнив начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігоря Фізика із займаної ним посади.

Про це сьогодні, 3 листопада, повідомила прес-служба Держлісагентства.

Нагадуємо, що раніше директори держлісгоспів висловили недовіру Ігорю Фізику. Екс-керівника неодноразово звинувачували у корумпованості та впроваджені тіньових схем у лісовій галузі. Лісівники відзначили, що під час роботи Ігоря Фізика по-варварськи вирубувалися ліси у величезних об’ємах.

Про те, що Ігор Фізик буде звільнений з посади начальника Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства, під час своєї прес-конференції 4 жовтня поінформував голова ОДА Василь Губаль. Новим головою ОДА Фізику було запропоновано піти з посади через те, що не сприяв розвитку галузі, а навпаки – занедбав справу. Те, що робиться у сфері хазяйнування в лісах, Василь Губаль назвав «варварством» і висловив побажання, аби відповідальна за це особа не лише звільнилася, а й покинула область, повернувшись у рідний регіон.2014-11-04
переглядів: 1654
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2014-11-07 Свобода
А ми ліпші? Бандита Ланя вибрати в нарднпи, це нормально? Криса з Дербак миколою гузиці рвали за бандита, як в минулому за Януковича і до чого це призвело?

2014-11-05 тітка
Якщо до влади вибираємо то неука,злодюгана ,запроданця з початковою освітою Януковича а зараз в Доднецьку лідером слесаря шостого розряду то закрити університети до чортовоі матері .

2014-11-05 Читач
Як так що найціннішим в регіоні лісом розпоряджається засланий козачок.В роді в Закарпатті розумні люди й університети на висоті ,а таке твориться.Аналогічно в Донбасі вибрали лідером слесмаря шостого розряду ,а перед тим проффесора Януковича.

2014-11-05 закарпатець
невже перестануть накінець вирізати своі легені закарпатці,тобто легені Карпат.Ім треба повирізати з чим мама народила щоб більше не народжувались такі варвари,а ім подібних відправити на скотовозі в пустелі як останніх скотів.Каще би таких карпатська земля не народжувала.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.