...

"Воловецьке ЛГ" сплатить понад 81 тис грн за порушення вимог природоохоронного законодавства


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


В ході перевірки ДП “Воловецьке ЛГ” державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області було виявлено незадовільне очищення місць рубок від порубкових залишків, незаконне вирубування дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту, що є порушенням вимог Лісового кодексу України, Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” та Санітарних правил в лісах України.
Держекоінспекцією у Закарпатській області було проведено розрахунок розміру збитків, заподіяних лісовим ресурсам, та виставлено ДП “Воловецьке ЛГ” претензію на суму 81 228,83 гривень для добровільного відшкодування. Оскільки підприємством в добровільному порядку не відшкодовано нанесені збитки, то Закарпатським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області заявлено позов до державного підприємства “Воловецьке лісове господарство”.

Рішенням господарського суду Закарпатської області позов задоволено та з ДП “Воловецьке ЛГ” і на користь Воловецької селищної ради та Щербовецької сільської ради буде стягнуто 33 748,13 та 47 480,70 гривень відповідно.2014-11-03
переглядів: 1601
джерело: Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-03-05 Тиберій
У Воловці, суки, порубали вже весь ліс!!! Гори лисі стоять! Ущерб на десятки мільйонів гривень!!! 81 тисяча то просто смішно !!! :) То мізер!!! Підараси!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.